Церемонія закриття Олімпійських ігор в 2012 році обіцяє перевершити відкриття за видовищністю, масштабністю і напруженням пристрастей. Наприклад, на сцені возз’єднаються самі Spice Girls! В це до останнього моменту ніхто не зміг повірити, однак кадри з репетиції церемонії, говорять самі за себе: дійсно п’ятеро “перчинок” заспівають для всіх любителів спорту і своїх шанувальників.

Spice Girls виступлять на закритті Олімпіади

Мел Бі, Мел Сі, Джері Холліуелл, Емма Бантон і Вікторія Бекхем – дуже давно ніхто не бачили цю зоряну компанію в зборі! І в принципі ніхто і не сподівався побачити: так як Вікторія Бекхем дуже довго сумнівалася, чи потрібно їй приєднуватися до її колишніх колег по сцені і чи не буде суперечити це її новому гламурному образу.

Тим-не-менш екс-“Пош” Spice відкинула всі свої сумніви і активно готується зараз до виступу на церемонії закриття Олімпіади. Однак, гонорар за її згоду в шоу вийшов занадто високим: за чутками, Вікторія Бекхем запросила надзвичайний гонорар і висунула вимоги, які багато хто називає “обурливими”. Так, нібито Вікторії Бекхем потрібно лише 15 000 доларів на оплату перукаря, візажиста і стиліста.

Spice Girls на закритті Олімпіади

Це в свою чергу позначається на інших учасницях Spice Girls. Вони не можуть зрозуміти, чому Вікі вимагає до себе особливого ставлення. Можливо, тому що Вікторія Бекхем зуміла піднятися на велику висоту, ніж її колишні колеги по сцені, і тепер вона вважається однією з найвпливовіших жінок в світі?

Залишити коментар

*

Вгору