У переддень свят всі знамениті чоловіки обдаровують своїх коханих дорогими подарунками типу автомобілів або діамантів. Але ніхто з них не зможе зрівнятися з винахідливістю Тайріза Гібсона. Для своєї 8-річної дівчинки Шайли, він не пошкодував грошей на цілий острів. Так, саме невеликий острів отримає в подарунок на Різдво донька виконавця Р&B. Тайріз Гібсон купив острів

Днями на одній з вечірок, Тайріз показав документи, в яких дійсно було зазначено, що він придбав острів. Точне місцезнаходження подарунка поки тримається в секреті. Але, співак сказав, що незабаром шанувальники зможуть побачити детальний фотозвіт подарунка на його сторінці у Фейсбук. Також він обмовився, що багато хто називає це місце «Островом кохання».

Зазначимо, що донька Гібсона вже не вперше отримує такі дорогі подарунки. Вона вже звикла купатися в розкоші. Зовсім нещодавно дівчинка пройшлася з батьком по червоній доріжці. Вона була настільки розкута, що з радістю позувала перед фотокамерами, і навіть дала невеличке інтерв'ю. Коли дівчинку запитали про її вбрання, Шайла сказала що на Хелоуін вона була Бейонсе і плаття залишилося з того свята. Після цього дівчинка передала співачці привіт в камеру.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору