У наш час Різдво вже набуло статусу обожнюваного усіма, особливо дітьми, загальнонародного свята. Практично в кожному будинку присутня ялина – різдвяне дерево. Всі з нетерпінням чекають цього свята, але як провести ідеальне Різдво? Адже ідеальне свято – це не тільки подарунки, прикраси та частування. Ідеальне Різдво – це любов і тепло близьких, увага і посмішки друзів.

Як провести ідеальне Різдво

На початку грудня слід скласти список людей, яких ви бажаєте привітати і зробити їм подарунок. Завдяки цьому у вас буде достатньо часу на покупки і ви нікого не випустите з уваги. Знайти красивий і відповідний подарунок на Різдво – це мистецтво, яке вимагає уваги, часу, фантазії і, звичайно ж, грошей. Однак, хороший подарунок зовсім не означає його величезну вартість. Дітям на Різдво прийнято дарувати іграшки. Їх навряд чи зацікавить новий светр або оригінальна лампа. Але, якщо мова йде про рідних і близьких людей, то такі подарунки, як речі для дому або побутова техніка, потішать їх напевно.

Після того, як усі подарунки куплені, приходить пора упаковок. Стрічки, банти, красивий, блискучий обгортковий папір, листівка з поздоровленням – це все, безсумнівно, тільки збільшить радість того, хто отримає подарунок і того, хто його буде дарувати. Упакуванні подарунки напередодні Різдва прийнято класти під ялинку, яка вже повинна бути прикрашена гірляндами, різноманітними кулями, свічками, зірками, срібною та золотою мішурою.

Як провести РіздвоВхідні двері теж треба прикрасити. Для цього найкраще підійде невеликий ялиновий або сосновий вінок, прикрашений шишками, сухими квітами, зеленими і червоними стрічками. На двері вітальні можна підвісити великий оберемок омели, а стіл прикрасити червоно-зеленою гірляндою гостролиста. Стіл на Різдво прикрашають в цих самих кольорах. Буде доречна зелена або червона скатертина, свічки червоного кольору, невеликі букетики трояндочок або анемонів.

Серветки можна перев’язати великими гарними бантами, а по всій поверхні столу розставити невеличкі розфарбовані фігурки Діда Мороза та різні різдвяні символи.

Святкову вечерю прийнято влаштовувати у батьків або ж у бабусі з дідусем. Традиційним різдвяним частуванням вважається індичка. Весь вечір напередодні Різдва повинен бути обов’язково присвячений дітям – абсолютно все повинно приносити радість в першу чергу саме їм. Навіть розведеним батькам слід проводити цей вечір разом, влаштовуючи перемир’я на цей час заради дітей.

Різдвяна служба, особливо, якщо вона проходить в маленькій сільській церкві, дуже таємнича і прекрасна. Вона викликає таке хвилювання і благоговіння, що ще надовго залишається в пам’яті, як яскравий та незабутній спогад.

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору