Співачка Вітні Х’юстон померла в США 11 лютого 2012 у віці 48 років. Про причину смерті співачки не повідомляється. Бездиханне тіло Х’юстон було виявлено у ванній в номері готелю “Беверлі Хілтон” в Лос-Анджелесі.

Як передає телеканали, біля співачки не було знайдено наркотиків або заборонених до вільного вживання препаратів. Слідів або ознак розпивання алкогольних напоїв також немає. Однак при огляді поліція знайшла медичні препарати, що видаються за рецептом лікаря.

Уітні Хьюстон

Імовірно, Х’юстон могла втратити свідомість після прийому декількох ліків і захлинутися, коли приймала ванну, що й стало причиною її смерті. Коли співачку виявили, її голова знаходилася під водою. Лікарі не змогли повернути Хьюстон до життя після того, як її витягли з ванної.

В останні роки Уїтні Х’юстон, яка неодноразово лікувалася від алкогольної та наркотичної залежності, багато хворіла. Через погане самопочуття в 2010 році було зірвано світове турне співачки, хоча незадовго до того вона випустила одну з найуспішніших платівок у своїй кар’єрі. Однак довгі роки вона намагалася побороти пристрасть до наркотиків і неодноразово зверталася за допомогою до медиків.

Уітні Хьюстон померла

Зірки висловили співчуття родині легендарної виконавиці, а ті артисти, які вели підготовку до церемонії “Греммі”, змушені були перервати фінальну репетицію через новину про смерть зірки. Керівництвом було прийнято рішення присвятити 54 церемонію Греммі 2012 пам’яті Уїтні Х’юстон.

Залишити коментар

*

Вгору