Кожна валентинка, не дивлячись з якого матеріалу і в якій техніці зроблена, приваблива по-своєму. Сьогодні ми розкажемо Вам валентинки з тканини, що зображає дві половинки одного серця. Для створення барвистих валентинок майстер використовує декілька технік – аплікацію та розпис по тканині. *THUMBS UP* Для такої техніки підійдуть щільні натуральні тканини. Щоб виріб мав 3D вигляд, майстер склеює декілька шарів тканини. До різних елементів можна застосовувати різну кількість шарів, створюючи фактуру і об’єм.

Валентинки з тканини

Ці вироби автор використовує як декор для вітальних листівок, упаковки для подарунка і не тільки у Валентинів день, а й як самостійний подарунок, кулон, закріпивши ланцюжок або шнур, брошка, брелок.

Валентинки з тканини 2

Вирізані мотиви потрібно склеїти і висушити. Намагатися не розтягувати тканину в процесі роботи, щоб краї не загорталися і виріб не втратив зовнішній вигляд. Для з’єднання тканини використовувати спеціальний клей або сітку, яка сполучає тканину за допомогою праски. Матеріали для з’єднання тканини можна купити в магазинах тканини або швейної фурнітури. 😉

Валентинки з тканини 3

Для створення валентинок з тканини можна підбирати тканину з відповідним малюнком або використовувати акрил для тканини і зображати задумане. Перший спосіб набагато простіший, а з фарбами потрібно повозитися. Фарбу можна наносити на тканину або на підготовлене виріб.

Валентинки з тканини 4

У роботі з тканиною можна застосовувати резерви, кольорові контури, доповнювати бісером, стразами, ажурними шнурами та іншими дрібними деталями для прикраси.

Валентинки з тканини 5

Майстер вдало об’єднав символ Нового 2011 року з валентинкою. *OK*

Валентинки з тканини 6

Залишити коментар

*

Вгору