Пропонуємо вашій увазі підбірку конкурсів для весілля. Весілля вважається вдалим, якщо люди на ньому провели час весело. Це завдання лягає на плечі тамади. Саме тамада повинен організувати повноцінний відпочинок для всіх гостей. Тому, крім молодят, їх свідків і рідні, у конкурсах та іграх повинні брати участь усі гості. Отже, деякі конкурси!

Прищіпки. Це парна гра, в якій викликаються кілька пар, після чого їм зав'язують очі. Свідок і дружка кожному учаснику прикріплюють 6-7 прищіпок, а пари не підглядаючи повинні знайти їх один в одного і зібрати. Пара, яка зібрала свої прищіпки першою оголошується переможцем.

Дізнайся по руці хто наречений. Можна дізнаватися по іншим частинам тіла - носі, голові, вухам і т. д. Зав'язують очі нареченій і вона вгадує серед десятка людей свого нареченого. Підставними в конкурсі можуть бути як чоловіки, так і жінки.

Дізнайся по коліні хто наречена. Кілька дівчат, а можна і чоловіків, сідають на стільці, а наречений, у якого попередньо зав'язані очі, повинен впізнати свою кохану з оголеним коліном.

Весільні конкурси

Надуй кульку. Конкурс досить простий. Всім учасникам роздають кульки, які вони починають надувати під музику. Переможцем вважається той, чия кулька лопнула першою. Конкурс стане в рази веселіше, якщо купити такі кульки, які надути досить важко, або ж ті, які роздмухуються до величезних розмірів.

Пивний любитель. Учасниками вибираються кілька чоловіків. Кожному з них видають по пляшці пива, яка оснащена соскою. Той, хто першим вип'є через соску все пиво - є переможцем.

Адамове яблуко. Для участі у даному конкурсі запрошуються тільки пари. кожній парі видають яблуко, яке вони повинні взяти в зуби. Метою такого конкурсу є з’їсти яблуко як можна швидше.

Передай апельсин. Шикуються у дві шеренги команди. У кожній команді гравці, від першого до останнього, передають один одному будь-яку велику річ, наприклад, апельсин, м'ячик, яблуко і т. д. Але передавати предмет можна тільки використовуючи плече або підборіддя, руками його брати не можна. Якщо предмет падає, передача починається спочатку від першого гравця. Виграє та команда, якій вдається першій передати свій предмет від першого до останнього гравця.

Мітки:
Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору