Жіночий журнал JIJOUR

Всі весільні букети умовно можна поділити на три великі категорії:

 1. класичний круглий
 2. каскадний
 3. букет в авторському виконанні
Весільний букет 17Весільний букетВесільний букет 7

При виборі типу букета, варто враховувати, що букет підбирають саме до сукні нареченої, саме з ним він повинен гармоніювати. Ще важливо враховувати його вагу і віддавати перевагу квітам, які мають приємний легкий аромат.

Класичний круглий весільний букет

Класичний круглий букет став популярним у першій половині XIX століття. Сучасні флористи для його виготовлення використовують портбукетницю (пластмасовий каркас з губкою для квітів). Такий букет зазвичай роблять з троянд.

Весільний букет 24Весільний букет 25Весільний букет 26
Весільний букет 18Весільний букет 19Весільний букет 20

Завдяки своїй популярності цей весільний букет має кілька модифікацій:

 • букет у форма водоспаду
 • кошики
 • краплі
Весільний букет 18Весільний букет 19Весільний букет 20

Букети такого типу повинні бути легкими, так як каркас може помістити досить багато квітів, але сама конструкція може виявитися досить важкою.

Весільний букет 21Весільний букет 22
Весільний букет 23Весільний букет 24

Каскадний весільний букет

Каскадні букети або довгі стали досить популярні в 20-х роках минулого століття. У такий весільний букет спеціально підбирають квіти, які при грамотному компонуванні виглядають дуже просто і легко.

Весільний букет 2Весільний букет 1

Щоб вийшов гарний каскад: зверху розташовують великі квіти, а до низу пускають більш дрібні, які і створюють сам каскад. Такі букети крім квітів можуть бути прикрашені стрічками або стразами, які покликані врівноважувати композицію і додавати їй завершеності.

Весільний букет 3Весільний букет 4

Так як сам весільний букет виходить досить об'ємний, то його носять вздовж руки. Щоб полегшити сам процес носіння такого букета, флористи іноді роблять для таких букетів додаткове кріплення, яке дозволить нареченій фіксувати букет або до сукні чи до руки.

Весільний букет 5Весільний букет 6

Авторський весільний букет

Сучасна флористична індустрія робить акцент на унікальність кожної нареченої і тому пропонує безліч оригінальних авторських ідей реалізації весільного букета.

Весільний букет 8Весільний букет 9Весільний букет 10

Серед форм, які полюбилися як нареченим, так і флористам варто згадати:

 • букет-скіпетр
 • букет-муфта
 • букет-конус
 • букет-сумочка
 • букет-веретено
 • лінійний букет
 • букет-зонтик
Весільний букет 11Весільний букет 12Весільний букет 13

Всі ці букети є знахідками сучасних флористів, завдяки незвичності їх форм будь-яка наречена буде виглядати незвично.

Весільний букет 14Весільний букет 15Весільний букет 16

Квіти для весільного букета

Всі ці композиції можуть бути виконані з класичних троянд або квітів сезону, які будуть елегантно виглядати у весільному букеті. Такими сезонними квітами по-праву можна вважати ранункулус, анемона, фрезії, запашний горошок, різні види орхідей.

Весільний букет 27Весільний букет 28Весільний букет 29
Весільний букет 36Весільний букет 37

Серед троянд, які часто використовують поряд з сортовими садовими трояндами, наречені охоче обирають мілкоцвітні троянди і кущові троянди. Самою модною весільною квіткою у всьому світі можна вважати троянди Девіда Остіна. Ця квітка у весільному букеті виглядає як справжній діамант.

Весільний букет 30Весільний букет 31Весільний букет 32
Весільний букет 33Весільний букет 34Весільний букет 35

Колірна гамма весільних букетів найчастіше представлена ​​двома видами сполучень з сукнею нареченої. Найчастіше наречені віддають перевагу букетам, які перегукуються з сукнею (айворі, ніжно-рожевий або ніжно-бузковий), але є й такі, що вибирають контрастні рішення (бузковий, салатовий, кольору фуксії або червоний).

Коментарів

1
 • Sweety

  10.07.2012 8:58

  Дуже оригінальні ідеї букетів! Коли я вчилась на курсах флористики ми проходили курс весільної флористики, то не раз робили букет нареченої, а на практикумі створювали весільну арку.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору