Овен – це вогняний знак. І у нас на увазі чимало відомих чоловіків народжених під цим знаком. Вони дуже вперті і успішні завдяки своїй відчайдушності. Якщо чоловіки-овни задаються метою, то обов’язково її домагаються. Але незважаючи на свою наполегливість, зазвичай, ці чоловіки дуже ніжні і романтичні. У відносинах із протилежною статтю їм немає рівних. Овен завжди буде надійною опорою. Прикладом таких чоловіків є вітчизняні та зарубіжні зірки. Ось деякі з них.

Відомі чоловіки-ОвниДмитро Нагієв народився 4 квітня 1967 року. Досить відомий російський актор. Практично всі його ролі сатиричні. Багатьом він відомий по скандальній програмі «Вікна». Дуже харизматична особистість. У даний момент грає в серіалі «Фізрук».

Сергій Лазарєв народився 1 квітня 1983 року. Популярний співак. Один з двох учасників успішного дуету «SMASH». У сольній кар’єрі домігся значного успіху. Частий предмет обговорення в пресі і обожнювання у дівчаток-підлітків.

Сергій Шнуров народився 13 квітня 1973 року. Дуже специфічний співак. Практикує виконання пісень з використанням нецензурної лексикою. Незважаючи на таку творчість, має досить велику кількість прихильників.

Павло Буре народився 31 березня 1973 року. Зірка російського хокею. Чемпіон Радянського союзу. Тривалий час був гравцем в НХЛ. Павло щасливий у шлюбі. Виховує сина. Занесений в Книгу рекордів Гіннеса.

Жан Поль Бельмондо народився 9 квітня 1933 року. Секс-символ кіно 60х-70х. Володіє типовим французьким шармом. Його посмішка підкорила багато жіночих сердець. Часто знімався в бойовиках, але дуже рідко користувався послугами каскадерів.

Іван Ургант народився 16 квітня 1978 року. Ексцентричний і самовпевнений шоумен. Знімався в кількох вітчизняних фільмах. Також частий гість на столичних корпоративних вечірках. Одним з найуспішніших проектів була передача «Прожекторперісхілтон». Одружений. В шлюбі виховує прийомну і рідну доньку.

Відомі хлопці-Овни

Роберт Джон Дауні – молодший народився 4 квітня 1965 року. Американський актор. Тривалий час мав проблеми з наркотиками, але зміг взяти себе в руки. Особливу популярність приніс фільм «Залізна людина».

Стівен Сігал народився 10 квітня 1952 року. Актор відомий нам по безлічі ролей в американських бойовиках. У реальному житті володіє бойовими мистецтвами. Крім акторства практикує режисерську діяльність. Також пише сценарії. Почесний житель Калмикії.

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору