Для більшості людей на землі чужа душа – таємниця. Але найбільше труднощів у нас викликає характер людей протилежної статі. Тисячі років чоловіки намагаються зрозуміти жінок. Навіть відомий режисер Ненсі Мейерс спробувала у своєму дуже відомому і популярному фільмі “What Women Wan” (Чого хочуть жінки) відкрити завісу над цим прихованим і потайним світом жіночої душі для всього людства. Вийшло у неї чи ні, судити не мені. Можете подивитися фільм і зробити висновки самостійно.

Ну, а чоловіки намагаються визначити характер жінки по тому, якому одягу і аксесуарам вона віддає перевагу, за обраним нею інтер’єром, і навіть за способом фарбувати губи.

Характер по помаді

Неймовірно, але факт! Кожна жінка сточує губну помаду абсолютно по-своєму. Саме цим абсолютно несвідомо жінка виражає свій власний внутрішній світ, який закритий від усіх.

Британські вчені зайнялися вивченням цього факту і створили по зрізу губної помади класифікацію жіночих характерів і типажів:

Визначити характер по помаді

Зріз помади № 1 – Якщо губна помада зберігає злегка загострену форму, то це є свідченням того, що жінка – людина практична, в міру консервативна і впевнена у собі. Вона майже завжди знає, чого їй бракує і чого хоче.

Зріз помади № 2 – Якщо верх губної помади закруглений рівномірно, то жінка холоднокровна і цілеспрямована особа. В першу чергу, всім своїми успіхами вона зобов’язана акуратності і працьовитості. Єдине, чого насправді бракує такій жінці, так це почуття гумору.

Зріз помади № 3 – Верх губної помади невизначеної форми – жінка неврівноваженого характеру. Абсолютно будь-яка дрібниця може викликати у неї невдоволення, але вона дуже спритно приховує його під вічною маскою енергійності і самовпевненості. Така жінка до більшості людей ставиться з деяким недовір’ям. Зате їй дуже подобаються красиві речі, любить романтику і принців в білих лімузинах.

Зріз помади № 4 – Кінець стовпчика губної помади загострений подібно до олівця – така жінка схильна до егоїзму і самоспоглядання. Її відрізняє зневажливе ставлення до думки інших і зарозумілість. Через свою завищену самооцінку вона дуже нелегко сходиться з людьми.

Зріз помади № 5 – Губна помада з плоским верхом – жінка оптимістка, їй чужі нудьга і хандра. Така жінка дуже легко знаходить спільну мову з оточуючими і безпосередня у стосунках з людьми, проте своєю прямотою іноді вона може неусвідомлено образити.

Зріз помади № 6 – Губна помада має форму заточеного олівця з відсутнім грифелем – жінка людина настрою. Її характер неврівноважений, поривчастий, вона легко приходить як в захват, так і у відчай. Як правило весела красуня, яка знаходиться майже завжди в центрі уваги.

Зріз помади № 7 – Стертий з одного боку стовпчик губної помади – жінка з багатою уявою. Така жінка відповідальна і діловита. Вона здатна витончено і легко висловлювати свої думки, дуже лояльна до будь-яких недоліків інших людей. Їй чужі капризи будь-якого характеру.

Зріз помади № 8 – Губна помада у формі усіченого конуса – спокійна жінка з легким вдачею. Така жінка відмінно розбирається в людях. Її єдиним серйозним недоліком є те, що в неї яскраво виражена схильність до заздрості чужій удачі.

На жаль, багато жінок сьогодні користуються блисками для губ і це значною мірою ускладнило визначення жіночого характеру. Але, думаю в недалекому майбутньому вчені придумають рішення цієї проблеми!

Залишити коментар

*

Вгору