В даний час стає все популярнішим робота на дому. Серед оголошень частіше можна зустріти оголошення про віддалену роботу на дому. Багато компаній шукають позаштатних співробітників, а здобувачі мріють працювати в своєму будинку, так як знаходять у такій роботі масу переваг.

Як ефективно працювати вдома

Працюючи позаштатним співробітником, людині немає необхідності ходити щодня на роботу або перебувати на робочому місці від дзвінка до дзвінка. Вона може сама планувати свій день та й господар у неї тільки вона сама. У цьому сенсі працюючі вдома люди вільні, хоча головна небезпека при такій роботі існує - це втрата контролю над ситуацією. Як працювати вдома ефективно і не знизити продуктивність, можуть підказати деякі рекомендації:

  • Починати день краще з цікавого і легкого завдання. Наприклад, складання фінансового звіту - це не саме вдале рішення для початку робочого дня. Краще переглянути і прочитати кілька статей і форумів, пов'язаних з вашою тематикою. Це на весь день вам дасть позитивний заряд.
  • Коли ви працюєте вдома, ви маєте право встановлювати собі будь-який робочий час. Тільки саме ви повинні його і дотримуватися. Якщо ви встановили собі графік з восьми до чотирьох або ж з дев'яти до п'яти - намагайтеся виключати всілякі перешкоди і різні спокуси, які можуть відволікати вас від роботи.
  • Не варто змішувати роботу з особистим життям. Іноді буває важко в домашній обстановці сконцентрувати увагу на роботі, так як ви вдома звикли розслаблятися. Тому, якщо немає можливості відвести для роботи окрему кімнату, найкраще свою розділити на дві зони - одну робочу, другу для відпочинку.
  • Обов'язково потрібно брати паузу і хоча б на короткий час виходити з дому для прогулянки. Можна сходити за хлібом, винести сміття або пройтися на пошту. Але вдома весь день сидіти не варто. Інакше у вас не буде особливих відмінностей домашньої роботи від офісної.
  • Ні для кого не є секретом, що на нас певний вплив має одяг. Тому для більш ефективної роботи вдома, краще міняти піжаму, халат або ночну сорочку на щось інше, більш суворе. Домашній одяг дуже розслабляє, що вельми заважає роботі.
  • Щоб організувати свою роботу якнайкраще, встигати все вчасно робити, необхідно для себе встановлювати крайні терміни, і не відкладати роботу *до кращих часів*.
  • Обов'язково щогодини виділяється п'ять - десять хвилин для невеликої зарядки, особливо якщо працюєте за комп'ютером або займаєтеся якоюсь ручною роботою. Якщо відпочивати хоч по кілька хвилин на годину, давати відпочити очам, рукам і думкам, то ефективність роботи зросте.
Мітки:
Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору