Найефективнішим засобом для лікування герпесу на губі в народній медицині є олія ялиці. Рекомендується кожні дві години змащувати уражені ділянки ялицевою олією, а також перед сном. При нанесенні цієї олії можливе посилення печіння, але тривати воно буде недовго.

Як лікувати герпес на губі

У народній медицині для лікування герпесу використовують настоянку прополісу. Через десять-п’ятнадцять хвилин після проведення припікання необхідно нанести на це місце пом’якшувальний крем, найкраще на основі ромашки. Так само підійде і мазь календули.

Існує досить хворобливий народний засіб лікування губного герпесу, але дає хороший результат. Необхідно опустити в свіжозаварений і гарячий чорний чай ложку. Коли вона нагріється гарненько, прикласти її до місця, ураженого герпесом. Рекомендується повторювати цю процедуру не менше двох разів на день.

Дуже добре справляється з лікуванням герпесу обліпихова олія, олія чайного дерева і гіркого мигдалю. Всі ці олії можна без зусиль знайти в будь-якій аптеці. Щоб скоріше вилікувати герпес, можна змащувати його свіжовіджатим осиковим соком, лимонним соком, а так само прикладати до уражених місць використані гарячі пакетики чаю.

Відмінним ефективним засобом вважається алое. Необхідно змащувати герпес соком цієї рослини. На додаток лікування і навіть для профілактики губного герпесу рекомендується щодня пити чайну ложку алоевого соку перед кожним прийомом їжі. Сік алое досить гіркий, тому його можна розмішувати, наприклад, з медом.

Досить незвичним, але ефективним методом лікування герпесу є сірка. Вона завжди є під рукою, а точніше в вухах у кожної людини. Багатьом людям цей метод допомагає дуже швидко – всього за дві-три процедури. Необхідно всього лише витягти з вуха сірку і змастити нею висипання. Особливо дієвим цей засіб буває при найперших ознаках появи герпесу на губах.

Ще одним хорошим засобом вважається настоянка з картопляних паростків. Цією настоянкою можна вилікувати масу хвороб крім герпесу – зубний біль, чиряки, нариви і лишаї. Тому вона повинна бути під рукою завжди. Ще настойку приймають всередину в невеликих дозах для лікування аденом, міом, пухлин, поліпів і кісти, раку. Щоб приготувати настоянку треба у картоплі обламати паростки, які з’являються зазвичай в грудні, якщо картопля лежить в теплому місці. Влітку замість паростків можна використовувати картопляні квітки. Отже, обламати, промити гарненько і обсушити паростки. Покласти в банку, заливши їх горілкою трохи вище паростків і настояти три тижні. Щоб вилікувати герпес на губах, необхідно готовою настоянкою змочити ватку і припікати ранки.

Якщо на губах відчувається свербіж, але самого герпесу ще не видно, необхідно прикладати загорнуті в серветку кубики льоду до місць, в яких відчувається зуд, якомога частіше.

Залишити коментар

*

Вгору