Як навчитися плаватиБагато людей не вміють плавати. Деякі починають панікувати навіть при думці про воду. Ми звикли бути в безпечних умовах на суші і думки про водний простір нас лякають. Це також може бути спровоковано невдалим досвідом плавання або переглянутих фільмів про утоплення.

Якщо ви втомилися постійно бути на березі в той час як ваші друзі веселяться в річці потрібно вживати заходів і вчитися цьому не тільки захоплюючому, але й корисному заняттю. Але з чого почати?

  1. Рішучість. Поставте собі за мету навчитися плавати. Конкретизуйте для себе з якою метою ви хочете навчитися. Якщо ви будете чітко розуміти необхідність цього вміння, вам буде простіше почати процес навчання. Налаштуйтеся, що це справа не одного заняття, а довгий шлях, який вам доведеться пройти.
  2. Купіть абонемент у басейн. Набагато простіше навчиться плавати, коли ви знаєте яка глибина, а навколо вас є допоміжні поручні. Та й у басейні немає інших факторів, які можуть вас налякати. Наприклад, рибок, водоростей або несподіваної хвилі.
  3. Попросіть допомоги професіонала. Кваліфікований тренер навчить вас необхідним навичкам поведінки у воді. Притому, він знає невеликі хитрощі, які допоможуть вам зрозуміти процес плавання.
  4. Підготуйтеся. Перед початком занять у басейні почитайте спеціальну літературу про плавання, поспілкуйтеся з досвідченими друзями. Якщо у вас буде розуміння процесу все інше, лише справа техніки.
  5. Придбайте все необхідне. Порадьтеся з тренером про вибір предметів для плавання. Можливо, вам будуть потрібні окуляри і затискач для носа, а на перший час, швидше за все, знадобитися і додаткова подушечка для початківців.
  6. Не опускайте руки. Кожен навчається по-різному. Комусь  треба менше часу, комусь більше. Але в будь-якому випадку дане вміння генетично закладено у всіх людей. Тому не турбуйтеся, якщо перший час у вас буде погано виходити. Настане момент, і ви підкорите хвилі.

Навчитися плавати

Краще не намагайтеся вчитися самостійно і поза басейном. Це загрожує багатьма наслідками, так як вода може принести не тільки користь, але і шкоду. Поки ви не навчитеся впевнено плавати, краще завжди бути під наглядом кваліфікованих тренерів. Також не варто довіряти досвідченим друзям. Адже кожен по-своєму сприймає воду і те, що зрозуміло одним може бути абсолютно не зрозуміло іншим. Будьте уважні.

Залишити коментар

*

Вгору