Костюми для церкви відповідають вимогам дуже особливого церковного дрес-коду. Традиційні церкви наказують парафіянам певний зовнішній вигляд, а для деяких релігійних приводів, таких як хрестини, вінчання або похорон, вимоги можуть бути особливими. ;D Щоб вибрати відповідний одяг для церкви, слід брати до уваги такі вимоги, як довжина спідниці, глибина вирізу, колір і щільність тканини.

Костюми для церкви

Кольори і стиль

Костюми для церкви бувають світлих пастельних тонів, таких як блакитний, жовтий, білий, персиковий, бірюзовий, бузковий, фіолетовий, червоний, золотий, рожевий, але найчастіше зустрічається базовий чорний колір. Темні кольори зазвичай рекомендують повним жінкам, щоб здаватися стрункішими. Жінки з вишуканим смаком воліють вінтажні або твідові костюми, але їх складніше знайти. Костюми для церкви повинні бути добре зшиті і приталені, але не дуже відкриті, у них повинна бути скромна довжина спідниць і розумні вирізи. Допустимі облягаючі костюми з жакетами з легких тканин з більш глибоким декольте. Вони дуже вишукані і підходять для недільного відвідування церкви.

Елегантні костюми з парчі та тафти насичених кольорів теж в моді. У них класичні силуети, але у кожного особливий стиль. Деякі костюми вручну розшиті бісером і прикрашені блискітками. Такі гарні костюми поєднуються з капелюшками і сумочками, гармонують між собою. Деякі жінки вважають за краще маленькі плаття без рукавів, які можна скомбінувати з кардіганом або шаллю.

Дизайнерські костюми для церкви

Дизайнерські костюми для церквиБагато дизайнерів створюють чудові костюми для ефектних жінок. 😉 Костюми для великих розмірів, які дуже добре сидять, можна замовити і в онлайн-магазинах. Провідні дизайнери – Terrani, Donna Vinci, Tiffany, Milano, Tango, Chancelle, Ben March, Moshita, Lisa Rene, Capri, Terramina і DVC Exclusive.

Milano – топ-дизайнер жіночих костюмів для церкви, від елегантних костюмів для юних дівчат і до моделей великих розмірів.  Ці костюми чудові для відвідування церкви, вечорів, підходять матері нареченої або інших особливих приводів. Всі жіночі костюми – зі спідницею. Дизайнер використовує новий змішаний матеріал – креп з мікрофіброю, одяг з нього м’який і легкий.

Tiffany – ще одна топ-марка жіночих костюмів. Ці костюми легко доповнити парою туфель від J Renée Shoes. Donna Vinci – відомий дизайнер костюмів для церкви, що пропонує дамські костюми і зі спідницями, і з брюками. До багатьох з них є відповідні капелюхи. Ben March – топ-дизайнер жіночих костюмів для церкви, а також відповідних до них капелюхів і сумочок, їх легко доповнити парою туфель.

Костюми Tango елегантні і прикрашені, це вбрання для особливих приводів. Серед костюмів Terramina можна знайти варіанти й зі спідницями, і з брюками, а також відповідні до них аксесуари.

Ансамбль з капелюхом

Капелюшок – важливий аксесуар, який може додати своєрідність образу. Жінки з формами можуть носити капелюхи з широкими полями, об’ємний капелюх допомагає збалансувати фігуру.

Як одягнутися в церкву

У наші дні вибір одягу для церкви не обмежений тільки строгими костюмами. Власний стиль вітається і дозволяє вибрати чудове вбрання для недільного відвідування церкви.  *OK*

Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору