Жіночий журнал JIJOUR пропонує вашій увазі 7 ефективних способів подолати лінь!

1. Щоб перестати лінуватися, треба нічого не робити

Я серйозно. Стати посеред кімнати і нічого не робіть, абсолютно нічого: не їжте, не пийте, не читайте, не лежіть, не слухайте музику, не думайте. Не мине і п’ятнадцяти хвилин, і ви точно візьметеся за справи.

Як побороти лінь

2. Та тут справи на п’ять хвилин

Примусьте себе попрацювати п’ять хвилин, це набагато простіше, ніж братися за справи, усвідомлюючи, що доведеться працювати цілий день. П’ять хвилин можна витерпіти все що завгодно, і в той же час цього достатньо, щоб почати роботу. Далі ви вже не зможете зупинитися.

3. Розбийте великі справи на частини

Взятися за вирішення великого завдання просто неможливо. Розбийте її на маленькі частини і виконуйте по черзі – це набагато простіше.

7 ефективних способів подолати лінь

4. Рутину – геть!

Все робити, аби нічого не робити? Поїсти, помити посуд, сходити у магазин, перевірити пошту, подивитися новини, почитати блоги друзів … Зрозуміло, що все це відволікає від основних завдань і може виконуватися тільки у вільний час.

5. Працюйте з самого ранку

Люди діляться на «жайворонків» та «сов» (я, як раз, сова). Сови зазвичай цілий день лінуються, винаходячи нескінченні відмовки, і за справи сідають тільки до вечора. Милі сови, ми з вами в рівній мірі можемо працювати як вдень так і увечері.

6. Винагороджуйте себе

Будь-яка праця має бути винагороджена, тому, працюючи, корисно себе вчасно заохочувати. Виконали частину справи – випийте чашечку кави з улюбленим печивом, прогуляйтеся або просто відпочиньте 5 хвилин. Це хороша звичка.

Як подолати лінь

7. Не відкладайте на завтра

Завтра – це самий завантажений день тижня, адже ми постійно відкладаємо справи на завтра. Якщо хочете почати життя заново, зробіть це прямо зараз – завтра з’явиться якась дуже важлива справа або ви просто передумаєте. Навіть якщо вже досить пізно, почніть свою справу сьогодні – закінчити розпочате легше, ніж почати нове.

Домагайтеся успіху в своїх справах, і нехай лінь більше не стоїть на вашому шляху!!!

Залишити коментар

*

Вгору