Розповідаємо, як доглядати за бровами для їх густоти. Чим доповнювати догляд і що робити, якщо брови більше не ростуть.

Як повернути бровам природню густоту?

Як повернути бровам густоту?
  1. Найважче, але й найважливіше: зібрати волю в кулак і не торкатися пінцету для брів як мінімум 4 місяці. Саме стільки часу потрібно, щоб природа «взяла своє» після регулярної корекції. Якщо ви позбавлялися зайвих волосків занадто активно, то для повної регенерації може знадобитися рік і більше.
  2. Дійте з різних боків – у тому числі і зсередини. Додайте до раціону БАДи. Це мають бути ті ж біологічно активні добавки, що й для посилення росту волосся. У разі брів вони теж працювати. Лідери в цьому питанні – біотин (біорозчинний вітамін групи В) та вивіскал (амінокислотно-мінеральний комплекс, що стимулює ріст волосся).
  3. Не лінуйтеся та наносьте перед сном кондиціонер для брів. Знайти свій «чудодійний засіб» не так просто. На жаль, тут є лише один шлях: порада професіонала та особисте тестування. Іноді те, що підходить іншим, не найкращий варіант для вас. Більш того, багато хороших фахівців самі намішують масла для своїх клієнтів. Одним словом, треба пробувати.
  4. Дотримуйтесь правил маскування. Якщо зараз у вашому житті період «некрасивих брів», то треба навчитися приховувати ситуацію. Так, у разі зрадницьких просвітів між волосками їх можна заштрихувати олівцем та пудрою для брів.
  5. Коли зона відновлення по-справжньому велика, краще помічником вибирати не олівець, а тональний гель, пасту або пудру на восковій основі. Ці засоби не тільки заповнять порожнечі, але й упокорять короткі волоски, що відростають, що однозначно надасть бровам доглянутий вигляд.
  6. Щоб замаскувати рідкі волоски, що ростуть на вильоті брів, можна підключити до роботи сухий консилер.
  7. Ще один важливий момент – постійний контроль форми брів. Це означає, що волоски на переніссі завжди потрібно видаляти. Простий прийом допоможе визначитися із зоною «прополювання». Поставте палець між бровами і позначте олівцем для повік його контури з обох боків. Заберіть палець і вищипуйте волоски тільки з внутрішньої зони, окресленої двома штрихами, намагаючись не торкатися початку лінії брів (саме цю область найважче відновити).
Як доглядати за бровами

Коли всі ваші старання, нарешті, увінчаються успіхом і брови знову вільно заколоситься, не повторюйте колишніх помилок! Найкраще піти в салон до хорошого фахівця, який підбере ідеальну форму саме для вас і не даватиме волю рукам.

Залишити коментар

*

Вгору