Як правильно вищипати брови«Брови мають бути тоненькими-тоненькими, як ниточки, здивовано піднесені» – переконувала нас стильна Вірочка з телеекранів в давно минулі радянські часи. Що ж змінилося з тих пір? Яку форму брів вибрати сучасній жінці, щоб виглядати красивою? Як надати бровам природний і доглянутий вигляд?

«Треба вискубувати, проріджувати. – Мила моя, це ж боляче! – Ну ви жінка, потерпіть … »

На жаль, по цій частині мало що змінилося з тих пір, і корекція брів подібним способом все ще залишається актуальною і сьогодні. І так, набравшись мужності і терпіння, натхнені прагненням до досконалості, приступимо …

І перш за все, на що нам варто звернути увагу – це форма обличчя.

Власницям овальної форми обличчя слід звернути увагу на спокійні горизонтальні лінії, не надто вигнуті, середньої товщини, бо занадто широкі прямі брови додадуть Вашому обличчю суворий вираз.

Круглолицим панночкам підійдуть брови з легким зламом, з піднесеним кінчиком. Тут варто побоюватися закругленої форми, оскільки це може зайво підкреслити округлість самого обличчя.

Найбільш гармонійно на обличчі квадратної форми будуть виглядати дугоподібні, зігнуті брови. Власницям цієї форми потрібно уникати дуже тонких брів.

Для дівчат з трикутною формою обличчя підходящими будуть злегка підняті брови з плавним вигином. Дуже важливо, щоб кінчики брів не були сильно опущені, це додасть Вашому обличчю суму. Так що, якщо Ви позбавлені прагнення когось розжалобити своїм зовнішнім виглядом, будьте обережні, виконуючи корекцію.

Тепер можна приступити безпосередньо до самої процедури – без фанатизму і з граничною акуратністю. 🙂

І так, як же вискубати правильно брови і змоделювати свою ідеальну форму?

Озброїмося олівцем (косметичним або звичайним) і позначимо три основні точки, які і допоможуть нам гармонійно відкоригувати форму брів.

А – перша точка, яка позначає початок брови. Прикладіть олівець до крила носа так, щоб його лінія проходила через внутрішній куточок ока. Точка перетину з бровою і буде початком Вашої брови. Все, що перед нею, можна сміливо вискубувати.

Як правильно вискубувати брови?

В – найвища точка Вашої брови. Для її визначення додаємо олівець до крила носа, продовжуючи лінію через центр зіниці. У місці перетину з бровою позначаємо точку, тут вигин буде максимальним.

С – точка, де брова буде закінчуватися. Для того, щоб позначити її, проводимо подумки лінію олівцем від крила носа через зовнішній куточок ока.

Кілька порад наостанок.

  • Приступаючи до корекції, скористайтеся дезинфікуючим лосьйоном, щоб уникнути занесення інфекції і всіляких запальних процесів.
  • Іноді процедура вищипування може бути досить болючою. У такому випадку можна попередньо зробити компрес, змочивши ватний диск теплою водою. Це допоможе злегка полегшити виникає дискомфорт.
  • Для більш легкого видалення волосків потрібно злегка натягнути шкіру пальцем. Це дозволить підхопити навіть найтонші волоски.
  • Багато фахівців рекомендують проводити корекцію тільки нижньої лінії брів, залишаючи верхню природною.
  • У разі, якщо Ваші брови від природи не досить густі, перед корекцією можна промальовувати лінію майбутньої форми олівцем, що допоможе побачити кінцеву бажану форму.
  • І пам’ятайте! Головне – не перестаратися: акуратність, поміркованість і природність повинні стати для Вас головним девізом на шляху до привабливості.

І нехай усмішка завжди буде незмінною прикрасою Вашої привабливості та впевненості в собі! @} -] –

Залишити коментар

*

Вгору