У всіх нас є шкідливі звички, які стали практично нашою другою натурою. Так чому ж не позбутися від них?

як позбутися шкідливих звичок

Люди живуть зі своїми шкідливими звичками, бо не розуміють, як вони заважають, або позбавлення від них не є для них пріоритетним.

Нижче наведені деякі поради, самовдосконалення, щоб позбутися шкідливих звичок:

1) Дослідіть свої погані звички

Порушити погану звичку не так вже й легко. Якщо ви не зрозумієте корінь проблеми, то і не зможете виробити правильну стратегію для позбавлення від неї. Задайте собі такі питання:

Коли ви набули звичку?

Чому у вас є звичка? / Як ви набули звичку?

Яка в ній необхідність?

Як сильно ви хочете позбутися звички?

На що ви готові піти, щоб позбутися звички?

2) Підготуйте план дій

Тепер, коли ви розумієте проблему, ви можетеШкідливі звички перейти до наступної стадії пошуку рішення. Є багато способів, щоб позбутися шкідливих звичок. Будьте винахідливі. Недостатньо просто сказати собі, що ви повинні припинити робити щось. Вам необхідно зрозуміти, що битва за позбавлення від шкідливої ​​звички є боротьбою, яка буде виступати проти вас самих. Як перемогти себе? Єдиний спосіб виграти цю битву - це поставити точну мету і не відступати від неї. Доведеться проявити неабияку силу волі і навіть обманювати себе для того, щоб в кінцевому підсумку позбутися шкідливої ​​звички. Не давайте вашому розуму перехитрити вас.

3) Розуміння необхідності змінити щось у своєму житті

Головним способом при викоріненні шкідливої ​​звички буде повна впевненість у тому, що це дуже важливо для вас. Виберіть правильну мотивацію для себе.

4) Будьте конкретні

Ставте для себе тільки точні цілі. І не допускайте жодних варіантів. Наприклад, якщо ви вирішили перестати вживати алкоголь, то не варто дозволяти собі навіть трохи вина за вечерею або на будь-яких заходах. Проведіть для себе чітку грань, яку не будете перетинати.

5) Увімкніть нагадування

Складність, з якою стикається більшість людей, коли вони хочуть змінити звички в тому, що вони втрачають мотивацію через деякий час. Ми всі живемо зайнятим життям. І дуже легко просто забути про боротьбу проти шкідливих звичок. Простий трюк, щоб не забувати - зробити для себе будь-якого роду нагадування. Це може бути листівка на робочому столі, або лист самому собі на електронній пошті.

6) Не здавайтеся

Якщо ви вже намагалися позбутися шкідливої ​​звички, і у вас не вийшло, просто проаналізуйте свої помилки. Головне вірити і все обов'язково вийде.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору