Жіночий журнал JIJOUR

Для початку потрібно розібратися, чому у немовляти Як позбутися від кірки на голові у грудничкавиникають скоринки. Найчастіше вони викликані себорейним дерматитом. Це невеликого розміру лущення, які супроводжуються почервонінням і свербінням. Як правило, вони зникають самі по собі. Але якщо цього не відбулося протягом місяця, то можна спробувати додаткові засоби.

Ви повинні розуміти, що скоринки на голові у дитини йому заважають і їх потрібно видалити. Для цього найкраще скористатися оливковою олією. Візьміть звичайну піпетку та нанесіть невелику кількість масла на скоринки. Далі можна злегка помасажувати уражене дерматитом місце, щоб допомогти відокремити скоринки. Після такої процедури вони повинні легко видалятися. Якщо застосування масла не настільки ефективно, як би вам хотілося, тобто частину кірочок зняти важко, спробуйте їх відмочити.

Взагалі педіатри радять мити голову немовляті кожен день. Будьте гранично уважні, проводячи купання. По-перше, вода повинна бути комфортна для дитини, адже шкіра на голові значно чутливіша до температури. По-друге, уникайте попадання води в вушка і оченята малюка. Так він буде менш неспокійним, і ви зможете краще зосередитися на відмочуванні кірочок. Для більшої ефективності ви можете використовувати рушник, змочений у теплій воді. Деякі батьки використовують спеціальний дитячий шампунь. Якщо ви теж вирішили скористатися цим продуктом, то обов'язково ознайомтеся з його складом і вибирайте тільки гіпоалергенний, сертифікований шампунь. Купуйте дитячу продукцію тільки в спеціалізованих магазинах і аптеках.

Кірки на голові у грудничкаВиникнення себорейного дерматиту у немовлят часто пояснюють надмірною сухістю шкіри. Для того щоб усунути цю проблему придбайте спеціальний зволожувач повітряі встановіть його в кімнаті, де спить ваша дитина. Так ви зможете підтримувати необхідний рівень вологості повітря. Притому, якщо немає ніяких протипоказань, ви можете додавати у воду кілька крапель ефірних масел.

Якщо проблема кірочок на голові турбує вашу дитину досить тривалий час, зверніться до вашого педіатра. Він припише спеціальну мазь, яка допоможе впоратися з дерматитом. Але це буде можливо тільки після перевірки вашої дитини на алергічні реакції, інакше ви ризикуєте тільки зробити гірше. Не застосовуйте ніяких медикаментів без призначення лікаря.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору