Ритм життя наших днів змушує людей бути більш Як правильно носити дитину в слінгумобільними. А з простою коляскою цього домогтися майже неможливо. Мамам на допомогу часто приходять слінги та сумки-кенгуру, за допомогою яких можна безпроблемно пересуватися по магазинах, по місту і навіть відправитися з дитиною на відпочинок. Всі знають що таке сумка-кенгуру і як нею користуватися, а що з'явився зовсім недавно слінг, викликає безліч питань і нерозуміння його застосування. На чолі питань звичайно стоїть питання про те, як його правильно носити і зав'язувати, і комфортно це взагалі? Але користуватися ним дуже зручно, набагато краще, ніж кенгуру, і дитина займає в ньому більш правильне положення. Так що побоюватися такого пристосування не варто, а як його носити правильно, розібратися може будь-яка матуся.

І способів такого носіння набагато більше. Вибрати положення для дитини допоможе сама конструкція і вік малюка. У слінгів є кілька видів - це

  •  слінг-травень
  •  слінг з кільцями
  •  африканська хустка (канга)
  •  слінг-шарф, найпоширенішим з них є шарф.

Як носити дитину в слінгу

Спосіб носіння залежить безпосередньо від віку малюка. Для найменших, від народження і до трьох місяців підійде найкраще слінг з кільцями і положення "колиска". А слінг-травень і слінг-шарф допоможе освоїти колиску для новонароджених (хрест над і під кишенькою). Варіанти цих поз бувають як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Діткам від трьох до шести місяців підійдуть ті ж самі варіанти носіння, але з додаванням носіння на стегні і на животі. З півроку і років до двох додається найзручніше положення-за спиною, що робить носія ще більш вільним.

Дитина і слінгОсвоювати премудрість носіння найкраще, коли малюк перебуває в прекрасному настрої. І в перший раз рекомендується надягати слінг сидячи, це зменшить страх, і процес самого навчання пройде швидше і спокійніше. А головне, перед початком обов'язково слід прочитати інструкцію, що додається і потренуватися на іграшці, яка відповідає розміру дитини.

Рекомендується малюка тримати на руках під час одягання слінгу, поступово його затягуючи і притримуючи при цьому дитину. Ще певний час потрібно намагатися притримувати руками слінг зовні, щоб малюк звик до нього остаточно.

І користуватися слінгом не обов'язково тільки мамі дитини, старші діти і тато теж з легкістю можуть освоїти це просте пристосування. І для дитини, що знаходиться в такому близькому контакті з татом, з сестрою або братом, це буде дуже важливим проведенням часу, і зміцнить любов і взаємини між усіма членами родини.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору