Як правильно вибрати бюстгальтер?У всі часи гарні груди вважалася беззаперечним достоїнством будь-якої жінки. На які хитрощі тільки не йшли красуні, щоб надати своїм грудям красиву форму. Сьогодні в гардеробі будь-якої дівчини можна знайти різні моделі бюстгальтера, що додають не тільки ефектність її грудей, але і впевненість в собі її господині.

А чи відомо Вам, що за статистикою, 70% жінок вибирають неправильний бюстгальтер? Як Ви відчуваєте себе у своєму бюстгальтері? Чи комфортно Вам? Або Ви вважаєте його вигадкою якогось садиста жінконенависника? Чи знаєте Ви, що, крім дискомфорту, незручний бюстгальтер може мати досить серйозні наслідки для Вашого здоров’я?

І так, бюстгальтер все ще катування для Вас? Тоді ми йдемо до Вас! * HI *

Сьогодні ми розповімо про деякі важливі моменти, які неодмінно потрібно враховувати при покупці нової білизни. Як же правильно вибрати бюстгальтер?

Першою помилкою, яку здійснюють багато жінок, є невідповідність розміру. Для того, щоб правильно визначити свій розмір, потрібно озброїтися сантиметровою стрічкою і вимірювати:

 1. Об’єм під грудьми (обхват грудей). Сантиметр повинен досить щільно прилягати до Вашого тіла.
 2. Об’єм грудей (обхват під грудьми). Для вимірювання об’єму грудей прикладіть сантиметр до найбільш виступаючих точок своїх грудей. Слідкуйте за тим, щоб сантиметрова стрічка не здавлювала Ваші груди.

Для позначення розміру бюстгальтера використовують цифри та латинські літери. Цифри в цьому випадку позначаю обхват під грудьми, а букви – розмір чашки бюстгальтера.

Розмір бюстгальтера

Для визначення розміру чашки бюстгальтера слід вирахувати різницю між обсягом грудей і обсягом під грудьми в сантиметрах.

Визначення розміру чашки бюстгальтера

Але й визначення Вашого розміру не дає гарантії правильного вибору. Не полінуйтеся приміряти бюстгальтер і скористайтеся деякими корисними порадами при покупці бюстгальтера:

 • Довжина лямок повинна бути такою, щоб при русі Ви не відчували больових відчуттів. Неприпустимо, щоб після носіння бюстгальтера, на місці лямок залишалися сліди або почервоніння.
 • Чашка повинна щільно і зручно підтримувати Ваші груди. Ніякого здавлювання або стиснення у русі або диханні.
 • Підніміть руки вгору. Чашки бюстгальтера не повинні морщитися, а також підстрибувати вгору і оголяти нижню частину грудей.
 • Вибір бюстгальтераВраховуйте форму своїх грудей. Спробуйте приміряти кілька моделей одного розміру, але різної форми.
 • Зверніть увагу на те, як оброблені шви у виробі. Вони не повинні відчуватися Вами – колоти або завдавати будь-який дискомфорт.
 • Тканина виробу повинна бути гігроскопічною, дозволяючи Вашим грудям дихати.
 • Намагайтеся уникати синтетичних виробів. Залиште їх для особливих випадків, віддавши перевагу бавовняним варіантам.
 • Вибирайте спеціальну білизну для особливих ситуацій. Наприклад, для занять спортом або під час вагітності.
 • Спинка бюстгальтера (смужка бюстгальтера на спині, на якій знаходиться застібка) повинна бути горизонтальною. Слідкуйте за тим, щоб спинка НЕ ​​вигиналася і не підсмикувалась вгору. У такому випадку підтримка грудей зменшитися, зате збільшиться навантаження на спину.
 • Власницям пишних форм слід звернути увагу на моделі з щільних тканин з широкими лямками. Такі моделі відмінно підтримають груди і не залишать слідів від лямок.

Нехай Ваші груди будуть предметом гордості і захоплення! @} -] –

Залишити коментар

*

Вгору