Для нанесення красивого, бездоганного макіяжу вам не обійтися без кистей. Від їх якості, форми і правильності використання залежить кінцевий результат. На сьогоднішній день існує безліч різних видів кистей для макіяжа. Але для домашнього використання потрібно лише декілька. Давайте розглянемо види кистей, їх призначення і підберемо для себе найбільш необхідні.

Як правильно вибрати кисті для макіяжу?

Краще купувати пензлики, кожний окремо, а не витрачати гроші на великі набори різних кистей, тому що якщо ви не збираєтеся освоювати навички візажиста, то ймовірно вам не знадобиться більше половини кистей з набору. Подумайте, якими косметичними засобами ви користуєтеся, вам необхідні тільки ті кисті, які потрібні для використовуваних вами засобів. Перед покупкою пензликів з’ясуйте природні або синтетичні волокна у них, запитаєте чи можна мити пензлик і чи підходить він для використання різних засобів. Поторкайте кисті, чи зручно вам її тримати? Також не забудьте про форму кисті, вона може бути кутовою, квадратною або круглою.

Натуральний пензлик краще тим, що його природні волокна прослужать довше, ніж синтетичні. Але синтетичні кисті дешевше і вони чудово підходять для рідких косметичних засобів. Натуральні кисті з козячої вовни, білки, поні, соболя ідеально підходять для пудри і рум’ян.

Кисті для макіяжу

Кисть для тону

Кисть для тону
Для нанесення тональної основи використовуються синтетичні кисті, бо натуральні вбирають надто багато крему. Крім того, якщо ви віддаєте перевагу наносити основу спонжем, то вона вам взагалі не знадобиться.

Кисть для коректора

Кисть для коректора
Така кисть ідеально підходить для змішування або розтушовування засобів, що часто потрібно при маскуванні недоліків вашої шкіри.

Кисть для пудри

Кисть для пудри
Кисть для пудри найбільша з усіх. Чим більше кисть, тим рівномірніше наноситься пудра. Як правило, пудру наносять пушком, а зайве змахують кистю.

Кутова кисть для рум’ян

Кутова кисть для рум'ян
В ідеалі ширина кисті для рум’ян повинна бути 2-3 см, чим кисть ширше, тим неприродно виглядатимуть рум’яна. Таку кисть можна використовувати не тільки для нанесення рум’ян, вона підійде для підкреслення контуру обличчя.

Кисть для розтушовування рум’ян

Кисть для розтушовування рум'ян
За розміром ця кисть трохи менше кисті для пудри. Така кисть необхідна для пом’якшення переходів і розтушовування кордонів. Ця кисть повинна завжди бути чистою і не опускатися в рум’яна.

Кисть кабукі

Кисть кабукі
Ви можете використовувати кисть кабукі, якщо знайдете її зручною, замість пензля для тону. Така кисть дозволяє набрати максимальну кількість тональних пігментів, які вона розпорошує всередині і щедро розподіляє по шкірі.

Віялоподібна кисть

Віялоподібна кисть
Ця кисть теж багатофункціональна, вона допоможе змахнути надлишки будь-яких засобів і розтушувати кордони кольорів. Вона ідеально підходить для видалення туші і тіней, що обсипалися.

Кисть для губ

Кисть для губ
Кисть для губ допомагає більш чітко нанести помаду і блиск, крім того, вона дозволяє грати з кольором та інтенсивністю. Візажисти віддають перевагу маленьким кистям для губ, оскільки вони дозволяють добитися найбільш чіткої лінії контура.

Закруглена кисть для тіней

Закруглена кисть для тіней
Така кисть ідеально підходить для нанесення тіней на верхню і нижню повіку. Таких пензликів дуже велика різноманітність за розміром і ступенями заокруглення, так що варто вибрати 2-3 для ідеального макіяжу очей.

Кисть для брів

Кисть для брів
Це найжорсткіша кисть. Вона необхідна для додання бровам правильної форми.

Залишити коментар

*

Вгору