Прикраса ялинки – це чудова новорічна традиція. Щороку люди купують все нові ялинкові іграшки, мішуру, дощик та інше. Але чому краще віддати перевагу і як вбрати ялинку, якщо в будинку є маленька дитина? Адже безпека дитини повинна бути на першому місці.

Як вбрати ялинку, якщо в будинку маленька дитина

Батькам слід звернути увагу в першу чергу на прикраси з пластику, що не б’ються. Конячки і мавпочки, зайчики і жирафи, Снігуронька і Дід Мороз будуть дуже добре виглядати на новорічній ялинці. Не менше радості принесуть й пластикові кулі, які від своїх скляних побратимів зовні нічим не відрізняються. На сьогоднішній день таких куль продається незліченна кількість – глянцеві і матові, з малюнками і блискітками, будь-яких розмірів і кольорів. До того ж є ще й кулі, обтягнуті стрічками, шовком або оксамитом, прикрашені красивою вишивкою або стразами. Ці ялинкові прикраси виглядають просто незрівнянно, але при падінні вони не б’ються, на відміну від скляних.

Чудовою прикрасою на новорічну ялинку можуть стати і м’які іграшки. Звичайно, мова йде не про великі, а про самі маленькі іграшечки, які дітки дуже люблять. Продаються такі іграшки як сувеніри, як брелочки або підвіски для телефонів.

До найбільш безпечних новорічним іграшок відносяться і ті, які зроблені зі звичайного або ж гофрованого картону, кольорового паперу тощо. Можна навіть знайти в продажу заготовки для таких виробів або готові іграшки-аплікації.

Але, звичайно ж, якщо мама дитини захоплюється рукоділлям, то вона навряд чи переживає про те, У будинку маленька дитина - як вбрати ялинкуяк прикрасити новорічну ялинку. У неї завжди безліч ідей та фантазій, які вона з легкістю втілює в життя. Як же прекрасно подарувати новорічну казку для свого малюка, створивши її своїми власними руками. М’які іграшки з різноманітних клаптиків, фігурки тварин з термопластика, зваляні, сплетені або зв’язані іграшки, гірлянди, китайські ліхтарики, сніжинки, прапорці, кульки – це все можна елементарно створити самим, і потрібно для цього всього нічого – бажання та фантазія. А дитина старше трьох років зможе й сама прийняти участь у цій захоплюючій підготовці до свята. Малюк не тільки навчиться щось майструвати, але й зможе глибше відчути наближення такого чудового, казкового свята, як Новий Рік.

Залишити коментар

*

Вгору