Для підтримки здоров’я вашого волосся як вибрати гребінець потрібно більше ніж просто хороший шампунь або кондиціонер. Правильно обрані інструменти також важливі для догляду за волоссям. Є два основні варіанти використання гребінця:

  • щоб допомогти окремим волосинкам, масажувати шкіру голови для поліпшення кровообігу і щоб видалити бруд;
  • для допомоги у створенні нового образу і стильної зачіски.

Є величезний вибір гребінців. Для початку варто визначитися, для якої саме мети ви її обираєте. Незалежно від того який тип волосся у вас, дуже важливо мати гребені з різними проміжками між зубцями. Також, дуже важливий матеріал, з чого зроблений гребінь.

Види гребенів

Найпоширенішими у використанні, є гребінець з широкими проміжками між зубцями. Вони підходять до всіх типів волосся, дозволяють розчісувати як сухі, так і вологе волосся, запобігаючи ламкості. Широкі гребені можуть допомогти навіть  з дуже складним розплутуванням. Вони відмінно підійдуть і для короткого і для довгого волосся з різним ступенем завивки.

Гребені із середніми проміжками  між зубцями служать для укладання пасм ближче один до одного, а також для додання вашому волоссю легкого об’єму. Але такі гребінці варто використовувати тільки після застосування широких гребенів. Інакше ви ризикуєте сильно пошкодити структуру волосся. Тим не менш, якщо у вас дрібний чи середній тип волосся, то ви можете використовувати даний тип гребінця і для повсякденного розчісування.

Великий вибір гребінцівГребені з дуже близьким розташуванням зубців один до одного використовують при роботі з окремими пасмами. Вони можуть, як розподілити потрібну кількість волосся, або ж навпаки, зрівняти їх із загальною масою. Також такі гребені використовуються для створення начосу і подальшого його укладання.

Але практично найголовнішим у виборі гребінця є матеріал, з якого він зроблений. Формуючі інструменти та поєднання сировини, що використовується для виробництва, є визначальними факторами якості і властивостей гребінця. Найкращим вибором буде гребінь, виготовлений з натуральної твердої гуми або високоякісної термопластики. Також можна використовувати дерев’яні гребінці.

І нарешті, найголовніше правило для вибору хорошого гребінця – це конкретно ваші побажання і вимоги. Адже тільки ви знаєте себе краще будь-якого фахівця, і тільки вам вирішувати яким саме інструментом для створення неповторного образу необхідно користуватися. Використовуйте тільки найкраще для вашого волосся!

Залишити коментар

*

Вгору