У житті кожної жінки настає момент, коли вона замислюється про зміну кольору волосся. Але це не так просто як здається. Вам належить провести величезну підготовчу роботу, щоб підібрати потрібний відтінок.

  1. Самим оптимальним варіантом для вас – це вибрати новий відтінок, Новий колір волосся який знаходиться в одній колірній гаммі з вашим натуральним кольором. ТакНовий колір волосся ви уникнете неприємного відростання коренів. Перехід буде плавним і все залишиться естетично.
  2. Якщо ж ви прагнете кардинальних змін, тоді потрібно звернути увагу на багато аспектів. Колір вашої шкіри це головний показник для вибору нового кольору волосся. Дівчатам зі світлою шкірою підійдуть світлі відтінки від яскравого відтінку блонда, до русявого тону. Власницям смаглявої шкіри підійдуть темні кольори. Потрібно бути обережним з рудим кольором. Його треба розглядати індивідуально.
  3. Для підбору правильного кольору, ви можете скористатися однією з численних програм, які створені спеціально для цього. Там вам треба буде тільки завантажити своє фото. Далі для вашої зручності в програмі є можливість змінювати не тільки колір волосся, але і повністю всю зачіску. Ви також можете знайти ці програми он-лайн.
  4. У разі якщо ви не дуже довіряєте комп’ютерному підбору зачіски, ви можете піти в спеціалізований магазин, де продають перуки. Там ви зможете приміряти кілька варіантів. Пам’ятайте, що зазвичай ця послуга платна. Також ви повинні мати чисте і доглянуте волосся для примірки перуки.
  5. Якщо ви вже визначилися з потрібним кольором, проведіть моніторинг свого гардеробу та аксесуарів. Можливо, майбутня зачіска не буде гармонійно виглядати з вашим одягом. Звичайно, в такому випадку у вас з’явиться стимул щось змінити.
  6. Коли ви вибрали декілька підходящих для вас варіантів відтінку волосся сміливо йдіть до перукарні. По-перше, дізнайтеся професійну думку з приводу ваших уподобань. А по-друге, фахівець проведе фарбування на вищому рівні і вбереже вас від неприємних сюрпризі

Як вибрати новий колір волосся

Приймаючи рішення про зміну кольору волосся, ретельно продумайте свої дії на випадок, якщо кінцевий результат вас не влаштує. Але щоб фарбування вас не розчарувало, вибирайте тільки дорогу і якісну фарбу. У випадку якщо ви захочете тільки трохи освіжити свій колір майстер може вам порадити натуральні барвники.

Залишити коментар

*

Вгору