Провести фарбування волосся вдома так само просто як зробити самій манікюр. Але, як і в будь-якій справі, тут потрібно дотримуватися певних правил. Якщо ви хочете добитися хорошого результату, тоді дана стаття для вас. Для початку придбайте все необхідне. Як правило, буде достатньо фарби для волосся, рукавичок, щоб захистити ваші руки, тонкий гребінець для розподілу пасм і шампунь для фарбованого волосся.

Як пофарбувати волосся в домашніх умовах

Отже, приступимо.

 1. За кілька днів до фарбування добре помийте волосся. Якщо ви зробите це безпосередньо перед фарбуванням, то ризикуєте пошкодити основу вашого волосся, що може спровокувати їх випадіння.
 2. Точно визначтеся з вибором кольору фарби. Подивіться пробники. Зіставте їх зі своїм волоссям. Краще заздалегідь точно підібрати потрібний відтінок, ніж потім пошкоджувати волосся додатковим фарбуванням. Проаналізуйте, на який період часу вам потрібно фарбування. Є безліч варіантів від декількох днів і до моменту поки волосся не відросте. Якщо дана процедура для вас перша, то варто зупинитися на тимчасовому фарбуванні.
 3.  За 48 годин проведіть пробу на алергічніЯк пофарбувати волосся реакції. Для цього розведіть трохи фарби і нанесіть на непомітну ділянку шкіри. Якщо реакції не буде, можете сміливо приступати до фарбування. Але як тільки ви відчуєте свербіння, тоді цю фарбу краще не використовувати.
 4. Якщо всі попередні дії виконані, приступайте до фарбування. Змішайте фарбу в зазначених на упаковці пропорціях. Ретельно все вимішайте до однорідної маси.
 5. Наносьте фарбу на сухе волосся, починаючи від коріння, і просувайтеся до кінчиків. Добре профарбовуйте кожне пасмо.
 6. Якщо волосся довге використовуйте прищіпки, щоб утримувати верхні пасма. Також варто надіти фартух, щоб не забруднити одяг.
 7. Тривалість дії фарби повинна повністю збігатися із зазначеною на упаковці. В іншому випадку ви ризикуєте або не докрасити волосся, або пошкодити його.
 8. Коли потрібна кількість часу пройшла, добре промийте волосся простою водою. Перевірте, щоб не залишилося на коренях фарби.
 9. Коли фарбу змили, використовуйте шампунь для фарбованого волосся і ще раз вимийте голову.
 10. Після шампуню промийте волосся кондиціонером. Самим хорошим варіантом буде використання кондиціонеру, який йде в комплекті з фарбою. Але нічого страшного, якщо ви скористаєтеся своїм звичайним бальзамом.
 11. Висушіть волосся і зробіть укладку.
Залишити коментар

*

Вгору