Самі модні зачіски і укладки

М’якість хвилі

Повітряні локони в стилі 70-х – у нього з’явиться привід похвилюватися! *OK*

Зачіски і укладки

Піна для укладання надовго збереже форму завитків – увітри її у волосся і роздягли їх на прямий проділ. Плойкою для завивки волосся накрутив пасмо за пасмом – кожне має бути по ширині не більше 3 см. Дай локонам сповна охолонути, в іншому випадку вони скоро втратять форму. Розчеши пасма гребінцем з рідкими зубами, змоделювавши м’які хвилі.

Високий стиль

Об’ємні зверху і гладкі з обох боків – вечірній варіант!

Високий стиль

За допомогою гребінця сильно начеши волосся на потилиці. Бічні пасма збережи гладкими. Начесану частину волосся акуратно зв’яжи у вільний французький пучок. Шпильками з’єднай бічні пасма з зачіскою.

Несподіваний поворот

Змішання стилів: класичний голлівудський стиль переплітається з дівочою чарівністю. O:-)

Несподіваний поворот

Нанеси на волосся лосьйон для обсягу – по завершенні зачіски вони стануть блищати і кожен волосок буде на своєму місці. Проведи бічний проділ. Візьми переднє товсте пасмо і приступай туго загортати волосся всередину, захоплюючи щоразу нові локони, до тих пір, поки не дістанешся до потилиці. Потім зафіксуй зачіску, яка вийшла шпильками. Точно також скрути волосся і з іншого боку, приступивши з області вуха.

Глибокий проділ

Екстравагантно: елегантно укладене наверх волосся в поєднанні з глибоким бічним проділом.

Глибокий проділ

Розділи волосся на бічний проділ трохи вище вуха на три сантиметри. Задню частину скрути в пучок-мушлю. Верхню частину волосся сильно начеши, слідом за тим акуратно уклади всі начесані пасма на бік і зафіксуй невидимками. Нехай із зачіски вибивається кілька пасм. Тримай укладку лаком для волосся.

Морський вузлик

Хитромудрий пучок, що вражає своїм елегантним і стильним плетінням. *THUMBS UP*

Морський вузлик

Нанеси на волосся віск або гель для укладки, зачеши їх назад і зв’яжи у високий хвіст на потилиці. Чубчик уклади на одну сторону. Хвіст поділи на два пасма. Перше пасмо заплети наполовину в косу і скрути в пучок так, щоб кінці волосся звисали набік. Друге цілком заплетене в косу, обмотай навколо гумки і зафіксуй. Випрями Стайлер, надавши форму чубку і кінчиків волосся.

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору