Що таке ламінування волосся, фото прикладів цієї процедури, її суть і користь описані далі.

Ламінування волосся

Сучасні салони краси пропонують безліч послуг по догляду за волоссям. Серед них - звичні стрижки, укладання, фарбування, завивки, різні види нарощування та багато іншого. Не секрет, що під впливом фарб та інших хімічних засобів волосся втрачають здоров'я - стає тьмяним, ламким, а шкіра голови набуває зайву сухість або сальність. Звичайно, для кожного типу волосся сьогодні представлена неймовірна кількість відновлюючих масок і шампунів, але вони не завжди призводять до бажаного результату. У цьому випадку потрібно звернути увагу на таку процедуру як біоламінування волосся, яке з'явилося в переліку послуг студій і салонів краси відносно недавно, але вже завоювало визнання відвідувачок.

Що собою являє ламінування волосся?

Відразу відзначимо: для того, щоб зробити біоламінування (фото), необхідно уважно поставитися до вибору необхідного для нього засобу. Він являє собою гель-біоламінат, що має в своєму складі натуральні рослинні інгредієнти в комплексі з протеїном і целюлозу. Препарат наноситься на волосся по всій довжині, при цьому кожен окремий волосок покривається «дихаючою», повітропроникною плівкою - вона, в свою чергу, згладжує всі дефекти волосся, вирівнює його структуру. Крім цього, біоламінування підвищує еластичність волосся, і виступає в ролі своєрідного закріплювача фарби - не дає їй змиватися. За рахунок гелю-біоламіната товщина волосини збільшується - і зачіска набуває додатковий обсяг.

Що таке ламінування волосся

Кому корисно ламінування волосся?

Гуру перукарського мистецтва рекомендують ламінування волосся перш за все тим, у кого сильно пошкоджені кінчики, волосся січеться по всій довжині, втратило слухняність і «жвавість», здоровий блиск. Однак дана послуга передбачена і для жінок з безпроблемною шевелюрою, які просто бажають надати зачісці об'ємність, зробити колір відчутно насиченим. Термін дії біоламінування - невеликий (близько місяця), але його можна робити скільки завгодно часто за рахунок хорошої переносимості та нешкідливості (за умови правильно підібраного біоламіната.)

Гелі-біоламінати

У різних виробників гелі-ламінати розрізняються по складу компонентів. Є - безбарвні, а є - тональні, які надають волоссю певний відтінок. Фахівці рекомендують перед проведенням біоламінування підлікувати волосся, а перед нанесенням біоламіната попередньо покрити зачіску спеціальним кислотним лосьйоном.

Ламінування волосся (фото) в домашніх умовах

Ламінування волосся (фото) в домашніх умовах

Заламінувати волосся, в принципі, можна і вдома. Ви можете придбати гель-біоламінат в спеціалізованому або Інтернет-магазині. Важливо знати, що наносити засіб слід дуже обережно, щоб виключити його попадання на шкіру голови, щоб уникнути появи відчуття стягнутості. Волосся бажано знежирити, щоб ламінат добре «схопився».

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору