Що таке ламінування волосся, фото прикладів цієї процедури, її суть і користь описані далі.

Ламінування волосся

Сучасні салони краси пропонують безліч послуг по догляду за волоссям. Серед них – звичні стрижки, укладання, фарбування, завивки, різні види нарощування та багато іншого. Не секрет, що під впливом фарб та інших хімічних засобів волосся втрачають здоров’я – стає тьмяним, ламким, а шкіра голови набуває зайву сухість або сальність. Звичайно, для кожного типу волосся сьогодні представлена неймовірна кількість відновлюючих масок і шампунів, але вони не завжди призводять до бажаного результату. У цьому випадку потрібно звернути увагу на таку процедуру як біоламінування волосся, яке з’явилося в переліку послуг студій і салонів краси відносно недавно, але вже завоювало визнання відвідувачок.

Що собою являє ламінування волосся?

Відразу відзначимо: для того, щоб зробити біоламінування (фото), необхідно уважно поставитися до вибору необхідного для нього засобу. Він являє собою гель-біоламінат, що має в своєму складі натуральні рослинні інгредієнти в комплексі з протеїном і целюлозу. Препарат наноситься на волосся по всій довжині, при цьому кожен окремий волосок покривається «дихаючою», повітропроникною плівкою – вона, в свою чергу, згладжує всі дефекти волосся, вирівнює його структуру. Крім цього, біоламінування підвищує еластичність волосся, і виступає в ролі своєрідного закріплювача фарби – не дає їй змиватися. За рахунок гелю-біоламіната товщина волосини збільшується – і зачіска набуває додатковий обсяг.

Що таке ламінування волосся

Кому корисно ламінування волосся?

Гуру перукарського мистецтва рекомендують ламінування волосся перш за все тим, у кого сильно пошкоджені кінчики, волосся січеться по всій довжині, втратило слухняність і «жвавість», здоровий блиск. Однак дана послуга передбачена і для жінок з безпроблемною шевелюрою, які просто бажають надати зачісці об’ємність, зробити колір відчутно насиченим. Термін дії біоламінування – невеликий (близько місяця), але його можна робити скільки завгодно часто за рахунок хорошої переносимості та нешкідливості (за умови правильно підібраного біоламіната.)

Гелі-біоламінати

У різних виробників гелі-ламінати розрізняються по складу компонентів. Є – безбарвні, а є – тональні, які надають волоссю певний відтінок. Фахівці рекомендують перед проведенням біоламінування підлікувати волосся, а перед нанесенням біоламіната попередньо покрити зачіску спеціальним кислотним лосьйоном.

Ламінування волосся (фото) в домашніх умовах

Ламінування волосся (фото) в домашніх умовах

Заламінувати волосся, в принципі, можна і вдома. Ви можете придбати гель-біоламінат в спеціалізованому або Інтернет-магазині. Важливо знати, що наносити засіб слід дуже обережно, щоб виключити його попадання на шкіру голови, щоб уникнути появи відчуття стягнутості. Волосся бажано знежирити, щоб ламінат добре «схопився».

Залишити коментар

*

Вгору