Зачіска з чубчиком вийшла не такою, якою ви її планували? І, здається, що вже немає шансів виправити ситуацію? У нашому матеріалі розповідаємо, що можна зробити з чубчиком, якщо його зовнішній вигляд залишає бажати кращого.

Як вкладати чубчик

Від невдалої стрижки з чубком не застрахований ніхто: вона може статися і з професійним майстром, і з любителем. Якщо ваш референс з образу улюбленої зірки не вдалося втілити в життя і чубчик виявився неакуратним або занадто коротким, можна порадити кілька класних і нескладних варіантів вийти з ситуації красиво.

5 найкращих ідей для укладання чубчика

Поекспериментуйте з проділом

За допомогою плоского гребінця створіть прямий бічний проділ і зачешіть чубок убік, відкриваючи свою «робочу сторону». Так чубок не заважатиме вам у повсякденному житті і стане гідним доповненням до образу.

Поекспериментуйте з проділом

Якщо чубчик довгий, його можна легко замаскувати, вдавшись до наступного прийому: нанесіть невелику кількість гелю або пінки, щоб легше вкласти його. Зачешіть чубок на улюблену сторону, сховавши пасма під рештою волосся. Скористайтеся невидимкою для фіксації чубчика.

«Мальвінка»

Зробіть зачіску з начосом і заколіть її в стилі мальвінки. Візьміть чубок, підніміть його вгору і начешіть біля коріння, зовнішню сторону варто злегка прочісати, щоб приховати начісування. Зафіксувати чубок можна невидимкою, різнокольоровою шпилькою, бантиком або будь-яким іншим аксесуаром.

Мальвінка

Начіс надає зачісці додаткового об’єму та цікавого вигляду. Скористайтеся лаком для волосся, щоб зберегти укладання в охайному вигляді на цілий день.

Укладіть чубок у джгутики

Перекрутіть пасма чубчика та заколіть його. Якщо скрутити джгутики з короткого чубчика і зафіксувати його кінці назад невидимками або цікаво оздобленим обідком, у зачісці можна буде приховати неакуратно пострижене волосся.

Укладіть чубок у джгутики

Заплетіть чубок

Косички – справжнісінький тренд 2022 року, тому у вас є всі шанси модно приховати недоліки нової зачіски. Розділіть волосся на прямий проділ. Нанесіть на волосся мус або гель, щоб волоски не вибивалися з плетіння. Заплетіть волосся з одного боку від проділу, зафіксуйте кіску резинкою і заплетіть у тому самому стилі волосся з іншого боку від проділу.

Заплетіть чубок

Потім можна додатково підколоти кіски, щоб вони не заважали, або з’єднати їх ззаду та скріпити між собою ще однією резинкою для волосся. Невеликі невидимки відмінно підійдуть для того, щоб підколоти неслухняні пасма, що вибиваються, на короткому волоссі.

Використовуйте накладні пасма

Відмінний спосіб досягти потрібної форми та довжини чубчика, якщо зачіска не задовольняє вас. Просто додайте до свого волосся накладний чубок або окремі пасма, границю зі своїм волоссям можна перекрити хусткою або будь-яким іншим аксесуаром. Швидкий, легкий та доступний варіант укладання.

Використовуйте накладні пасма
Залишити коментар

*

Вгору