Не бійся нових поворотів: вплетені в зачіску коси в цьому сезоні особливо актуальні. *YES* Ось тобі кілька детальних інструкцій, як створити модну зачіску зі звичною косою.

Красиві зачіски з косичками

Витончене тріо

Зачіски з косичками

Створи індивідуальний стиль з новим варіантом плетіння французької коси. Особливо ефектно вона виглядає на потилиці.

Витончене тріо
Щоб волосся легше піддавалися укладці, нанеси віск і розчеши на прямий проділ. 😉 З кожною з сторін заплети косу, починаючи з рівня трохи вище вуха.

Зачіска - Витончене тріо
З’єднати отриманий результат на потилиці на рівні шиї, залишивши вільними самі довгі пасма. Решту локонів розділи на три частини, заплети їх у звичайну косу і закріпи.

Грецька богиня

Грецька богиня
Надай традиційному пучку оригінальності, прикрасивши його навколо голови тонкою кіскою. Зачіска ідеально підійде під легкі сукні. Проведи прямий проділ до верхівки і розподіли волосся на два пасма наліво і направо. Залиш пасма вільними.

Зачіска - Грецька богиня
Решту волосся збери у високий хвіст, начеши, загорни навколо гумки в пучок і зафіксуй невидимками. *THUMBS UP* Пасма з боків заплети в кіски і закріпи на голові у вигляді обідка. Закріпи зачіску лаком.

Пляжний стиль

Пляжний стиль
Така зачіска доповнить твій курортний образ і буде чудово виглядати на довгому волоссі. Розділи волосся на прямий проділ. Ліворуч і праворуч від нього проведи ще по одному невеликому проділу, щоб на маківці утворилися два трикутники.

Зачіска - Пляжний стиль
Нанеси на два отримані пасма трохи гелю для волосся, після чого заплетені з них кіски, залишивши великим хутром. Решту волосся завий за допомогою стайлера і на завершення обидві кіски скріпи гумкою на потилиці.

Перлина в мушлі

Перлина в мушлі
Строгі форми – вчорашній день. О ;D свіжи звичний французький пучок красивою косою. Ретельно начеши все волосся, акуратно зачеши їх набік і закріпи на потилиці невидимками.

Зачіска - Перлина в мушлі
Частину, що залишилася пасмо волосся зверни в черепашку, щоб хвіст дивився вниз, і закрепи зачіску шпильками. Хвостик заплети в косичку, потім загорни її вгору і закріпи шпильками на маківці. Додай зачісці блиску і стійкості за допомогою спрею.

Плетений колосок

Плетений колосок
Така елегантна зачіска прикрасить будь-який твій річний образ. Розподіли по волоссю засіб для укладки, щоб вони стали гладкими і слухняними, і розчеши на прямий проділ.

Зачіска - Плетений колосок
Зачеши все волосся на один бік і розділи на дві рівні частини. Починай плести кіску: відокрем тонке пасмо від передньої основної, поклади її зверху і з’єднай із заднім пасмом. *OK*

Зачіска з косичками - Перлина в мушлі
Тепер виконай ті ж рухи, починаючи з заднього пасма. Таким чином заплети косу до кінця, закріпи гумкою і оберни її тонким пасмом свого волосся. Зачіска готова!

Мітки: ,

Коментарів

2
 • Natashka

  04.03.2012 16:17

  *BRAVO* Я в шоке!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 Проста Клас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Аніка

  09.03.2012 16:58

  *THUMBS UP*
  Кльово!!!!!!!!!11111 *IN LOVE*
  Мені здається що я закохалась в зачіски O:-)

Залишити коментар

*

Вгору