Сприятливі дні для стрижкиЛюди ще з давніх часів помічали, що стрижка волосся не просто процедура догляду за волоссям. За допомогою звичайної стрижки можна звільнити людину від негативної енергії, поліпшити її самопочуття, чи ж навпаки, можна спровокувати негатив та хвороби.

Щоб після стрижки поліпшити енергетику, збільшити густоту і зростання волосся, треба дотримуватися деяких правил цієї процедури, а крім того звернути увагу на календар стрижки волосся.

Народні перекази говорять, що якщо людина хоче уникнути можливого погіршення самопочуття, небажаних життєвих змін і інших несприятливих наслідків, необхідно підстригатися тільки в певні дні, зазначені астрологами і спостерігачами.

Найсприятливіший день для стрижки - понеділок. Саме в цей час з себе можна зняти велику кількість невирішених проблем і негативних емоцій, що накопичилися за останній час. Так само цей день сприятливий для фарбування волосся і хімічної завивки.

У вівторок можна відвідати перукаря, якщо є почуття перевтоми, якщо не вистачає сил вирішити важливу проблему, або коли набридла монотонність життя і бракує активності.

Щоб дізнатися щось цікаве і нове, притягнути до себе старих друзів або зустріти нових, збільшити число переміщень, подорожей і спілкування в житті рекомендується стригтися в середу.

Стрижка в четвер сприяє змінам у відносинах з оточуючими, очищенню біополя, збільшення добробуту та удачі людини.

П'ятниця - це день краси, яким опікується Венера. Тому відвідуючи майстра в цей день, людина змінює не тільки зачіску, але і зовнішність. Якщо людину в її зовнішності все влаштовує, то рекомендується в цей день не робити ніяких процедур, пов'язаних з волоссям. Якщо ж хочеться покращати, то краще за все йти в перукарню в п'ятницю тільки в той час, коли Сонце йде до Тільця (22.04 -21.05) або Козерогу (24.12 - 22.01).

Хороший день для походу в перукарню - субота. У цей день волосся менше січеться, оздоровлюються, а з людини знімається частина гріхів і кармічних боргів його роду. За допомогою таких змін можна з себе скинути весь негатив і залишити всі невирішені проблеми далеко позаду.

А ось в неділю стригти волосся не варто - можна сильно зарізати свою удачу або долю. Цей день сприятливий тільки хронічним невдахам, яким залишається сподіватися, що доля над ними змилостивиться і подарує зміни на краще. До того ж, для віруючих людей стрижка в неділю - це великий гріх.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору