Існує велика кількість причин, які призводять до ламкості та тонкості волосся. Причини бувають досить різноманітні – це і проблеми щитовидної залози, і неправильне харчування, і гормональні порушення, і стан стресу, та багато іншого.Також не варто забувати і про неправильно підібрані засоби по догляду за волоссям і, звичайно, лупу.

Як зберегти волосся густим та міцним

Стан волосся можна помітно поліпшити, якщо слідувати декільком простим порадам:

  • Не треба надто часто розчісуватись. Кожне розчісування – це все-таки стрес для волосся!
  • Слід включити в свій раціон харчування такі продукти, які багаті на вміст тваринних і рослинних білків, амінокислот і вітамінів. Збалансоване харчування – запорука здорової шкіри та волосся.
  • Можна спробувати поміняти гребінець. Найкраще проблемному волоссю підходять гребінці-гребені, особливо просочені спеціальними складами, наприклад, аргановою олією або маслом макадамії.
  • Фарбувати волосся слід тільки щадними барвниками. Ніякого аміаку! Фарбу краще вибирати на рослинній основі.
  • Всі фахівці настійно рекомендують регулярне використання засобів для боротьби з лупою. Навіть, якщо немає видимих причин, краще все ж проводити профілактичні заходи.
  • Щоб стимулювати ріст волосся, а так само провести профілактику стоншування волосся, найкраще застосовувати продукти однієї лінійки, це шампунь, це кондиціонер і тонік. Вони всі доповнюють і підсилюють дію один одного.
  • Обов’язково треба звертати увагу на такі засоби, до складу яких входить поєднання пантенола, кофеїну і ніацинаміду. Пантенол, як найтонша вуаль, кожну волосину огортає захисною плівкою і збільшує товщину волосся до десяти відсотків. Кофеїн же добре активує ріст волосся, а ниацинамид відмінно зволожує шкіру, прекрасно стимулює кровообіг, а так само посилює захисну функцію голови.

Ці досить прості поради допоможуть значно поліпшити стан шкіри голови та волосся. А це дуже важливо для кожної жінки, адже для багатьох від зовнішнього вигляду волосся залежить емоційний стан, а крім того це впливає на впевненість у собі.

Залишити коментар

*

Вгору