Каньє Уест (Kanye West) більшості людей відомий як репер, співак і продюсер. Але як то кажуть, якщо людина творча, то вона творча в усьому. Каньє Уест вирішив об’єднатися з дизайнерським агентством M/M Paris для втілення своєї креативної ідеї. Вони випустили обмежену серію шовкових хусток, на підставі принтів художника Джорджа Кондо (George Condo), які були ним створені для останнього музичного альбому Каньє. Усього випущено 500 хусток, по 100 на кожен з 5 принтів, які по всій видимості будуть носити тільки самі знедолені фанати музиканта. *SCRATCH*

Хустки від West Хустки від Каньє Уест
Хустки від співака Kanye West Хустки від співака Каньє Уест

Хустинки від Каньє Уест
Хустки мають квадратну форму 90х90см. 5-ть типів хусток мають назви: Face, Power, Priest, Phoenix і Ballerina. Дані шовкові хустки від Kanye West з 9 травня 2011 року можна було придбати на сайті MMParis.com і в Colette, однак у момент відкриття продажу хустки були дуже швидко розкуплені.

Хустки від Kanye West

Звичайно, оригінальності та креативності цим шовковим хусткам хоч відбавляй, але назвати їх красивими язик не повертається. ;D Хоча, це всього лише моя думка.

Залишити коментар

*

Вгору