Жіночий журнал JIJOUR

Красиві зуби - це запорука гарної посмішки. Кожній людині хочеться мати карколомну посмішку, яка, на жаль, не завжди залежить від самої людини. На зуби впливають напої і їжа, яку ми вживаємо, куріння і індивідуальні особливості організму. Головна складова бажаної красивої посмішки - це колір емалі зубів. Чим вона світліша, тим більше блискучими виглядають зуби.

Як відбілити зуби в домашніх умовах

 

Обов'язково треба регулярно чистити зуби і додатково доглядати за ними. Відбілити зуби в наш час реально. Але, якщо немає фінансів на відвідування стоматолога, це можна зробити і в домашніх умовах. А варіантів відбілювання є декілька:

У колишні часи люди вибілювали зуби за допомогою деревного вугілля і соди. Спосіб відбілювання вугіллям - розмолоти до стану порошку активоване вугілля. Додати цей порошок до зубної пасти, отриманою сумішшю повільно почистити зуби. Якщо таку процедуру повторювати щотижня, то для бажаного ефекту буде достатньо одного місяця.

Сода відмінно відбілює зуби. Правда, вона має і негативний ефект. При чищенні зубів содою, поступово стоншується емаль, через що зуби стають менш міцними і більш чутливими. Також сода впливає на стан ясен, які можуть кровоточити після процедур. Тому, сода - це не найкращий засіб для домашнього відбілювання зубів.

Відбілювання зубів в домашніх умовахДуже простим відбілюючим засобом є перекис водню. В аптеці можна придбати готовий гель, розроблений спеціально для цих цілей. Також можна проводити процедури і на основі самого розчину перекису.

А ефективність цього методу буде залежати від частоти застосування і від природного кольору емалі зубів. Існує два варіанти зубного відбілювання цим засобом:

1. Промокнути ватний тампон в перекис водню, протерти злегка їм зуби. Після цього слід почистити зуби пастою і ретельно прополоскати рот.
2. Спочатку треба почистити зуби, далі прополоскати рот таким розчином - в третину склянки води додати двадцять п'ять крапель перекису. Потім ще раз прополоскати рот простою водою.

Ще одним засобом домашнього відбілювання зубів є справжня олія чайного дерева. Починати процедуру слід із звичайної чистки. Після цього на щітку треба капнути дві краплі чистої олії і ще раз почистити зуби. Дана процедура дає ефект легкого оніміння. Після чистки прополоскати рот. Для такої процедури також підходить і розчин води з лимонним соком. На дуже швидкий ефект розраховувати не варто, щоб результат був помітний, олію чайного дерева слід використовувати мінімум місяць. Результатом будуть не тільки білі блискучі зуби. Олія чайного дерева допоможе позбутися від кровотечі ясен та від зубного каменю.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору