У квіткових магазинах продають найкрасивіші мандаринові, апельсинові та лимонні дерева з плодами. І дуже важко повірити, що воно приживеться у Вас вдома. Крім того ціни на цитрусові дерева досить високі. Тому апельсинове дерево можна виростити у себе вдома самостійно, як стверджують квітники!

Як виростити апельсинове дерево

Для вирощування апельсина нам знадобиться:

  • апельсин з кісточками
  • стаканчик з-під йогурту
  • шматочок марлі
  • вода
  • земля
  • пакетики целофанові

Як виростити апельсинове дерево з кісточки

1. Для початку потрібно з’їсти цитрусовий фрукт, щоб переконатися в його смакових якостях. Всі кісточки скласти в одну купку і відібрати самі пухкенькі і красиві.

2. Найкращі насіння поміщаємо відразу ж у вологе середовище для їх подальшого проростання. Для цього потрібно взяти шматочок марлі, намочити і загорнути в нього цитрусові кісточки. Кульочок покласти в стаканчик з-під йогурту і щільно закрити целофановим пакетом. З усього цього вийде невеликий парник для пророщування кісточок.

Як виростити апельсинове дерево з кісточки3. Парник краще поставити в добре освітлюване тепле місце і раз на 2-3 дні перевіряти вологість марлі. Перші корінці проростуть приблизно через 3-6 тижнів.

4. Коли корінець проросте десь на 1 см, можна його саджати в грунт (хоча краще почекати до 2 см.). При посадці кісточки дуже важливо вибрати правильну глибину, 1,5 см буде цілком достатньо. Ще дуже важливо не пошкодити корінь, коли ви будете висаджувати його.

5. Вилізший цитрусовий паросток любить часте обприскування і потребує сонця. Тому тримайте його на самому сонячному місці у вашому домі.

6. Коли у вашого майбутнього цитрусового деревця з’явиться друга пара листочків – можна його пересаджувати в більш зручне для нього місце. Далі раз на півроку пересаджувати деревце кожен раз в горщик побільше.

7. Цитрусовий кущик буде досить швидко зростати. Тому потрібно ніжити його на сонці, не забувати поливати і регулярно його обприскувати.

8. Для того, щоб цитрусовий кущик почав давати бічні гілочки потрібно відщипнути верхівку (верхніх 2-3 листочка). Але не сильно поспішайте, дайте можливість вашому деревцю трохи підрости. І у вас з часом з’явиться своє, звикше до кліматичних умов вашого дому, а через кілька років рясно плодоносне дерево!

Апельсинове дерево

Успіху Вам !!! 😉

Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору