Здорові ясна грають величезну роль в здоров'ї всього рота. Тому потрібно переконатися, що ваші ясна здорові і чисті також як і зуби. Одна з поширених ознак нездорових ясен є кровоточивість. Якщо це відбувається, значить необхідно збільшити догляд за вашими яснами, а також негайно відвідати стоматолога. Але найкращим способом отримати здорові ясна - це підтримання здоров'я всього рота.

Здорові ясна починаються зі здорової їжі. Продукти, які Як зберегти ясна здоровими?містять цукор, можуть залишатися в роті і викликати утворення нальоту і посилене розмноження мікробів які призводять до захворювання ясен. Почніть з зменшення кількості споживаного цукру. Але якщо і їсте солодке, то відразу після їжі обполіскуйте рот або в ідеалі добре почистіть зуби. Майте на увазі, що солодкі напої особливо шкідливі для ясен.

Правильна чистка зубів запорука здорових ясен. Вибирайте зубну щітку з м'якою щетиною, щоб уникнути травм. Не забувайте міняти щітку кожні три місяці. Чистку проводьте м'яко і плавно навколо зубів і вздовж ясен. Іноді це може викликати легке кровотечу, яка з часом має припинитися. Як правило, багато хто чистить зуби два рази в день. Але в ідеалі краще чистити три рази. Так ви убезпечите себе від виникнення нальоту. Якщо у вас немає можливості почистити зуби після обіду, то хоча б прополощіть рот і скористайтеся ниткою.

Очищення зубів спеціальною ниткою є ще одним важливим етапом догляду за яснами. Пройдіться ниткою навколо кожного зуба знизу вгору. Це відмінний спосіб, усунути наліт. Як правило, одного разу в день цілком достатньо. Але не забувайте про техніку безпеки. Занадто різкі рухи можуть викликати розсічення десни. Будьте акуратні.

Також використовуйте рідину для полоскання рота.При регулярному використанні ви зможете забути про наліт і бактерії, що викликають неприємний запах з рота. Деякі навіть використовують скребок для язика. Але стоматологи не бачать в цьому особливої потреби.

Здорові ясна

Але одним з найголовніших способів зберегти здорові ясна це регулярні чистки у стоматолога. Більшість професіоналів рекомендують глибоку чистку від нальоту кожні шість місяців. Але, якщо ви будете робити цю процедуру, хоча б раз в рік, це дасть вам можливість зберегти ваші ясна в повному порядку. Не варто забувати про регулярні огляди у стоматолога. Вчасно помічена проблема дозволить вам уникнути більш серйозних проблем.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору