Багато людей по натурі досить ледачі і вперті, і займатися спортом вдома їх можуть змусити тільки вони самі. Різні тренінги, мотивації і навчання на них діють слабо, і для того, щоб нарешті почати займатися спортом вдома, у них може піти дуже багато часу.

Як змусити себе займатися спортом вдома

Єдине працююче правило дуже просте – необхідно без довгих роздумів і розгойдування починати заняття в той момент, коли згадали про спорт. Цілі, заради яких треба це робити, придумувати собі не варто. Не варто шукати методи тренувань і компанію, треба просто робити через всякі *не можу* і *не хочу*. Є кілька рекомендацій, які допоможуть полюбити заняття спортом і отримувати при цьому задоволення.

1. Необхідно вибрати правильний вид спорту! Деякі люди не можуть почати займатися спортом серйозно не тому, що слабкі або ліниві, а лише тому, що обраний напрям їм не підходить. Ніколи не треба зупинятися лише на одному виді спорту, особливо якщо він ставає не цікавим і складним.

2. Обов’язково треба ставити собі маленькі завдання, за допомогою яких можна відстежувати свої невеликі досягнення. Адже спорт – це досить трудомістке захоплення, яке вимагає багато часу. Помітні результати в уміннях і зовнішності настають не відразу, терпіння вистачає не у всіх, і саме тому багато хто кидає заняття спортом. Уникнути цього допомагають орієнтири, які людина сама собі ставить. Постійна увага на досягнутому результаті, хай не великому, але поступово зростаючому допоможе займатися спортом без нервів і ліні.

3. Спорт необхідно поєднувати з іншими більш приємними заняттями. Рекомендується поєднувати вправи з переглядом телебачення, прослуховуванням музики і т.д. Це допоможе зняти моральну напругу і дуже скоро спорт не буде асоціюватися з втомою, потом і важким диханням. Недоліки почнуть зникати, а людина буде прагнути занять знову і знову.

Як змусити себе займатися спортом4. Не варто займатися спортом самому, так як спортивні заняття в одиночці – це досить безглузде заняття, а особливо якщо людина не може змусити себе цим займатися, тому що не вистачає сили волі. Якщо прийнято рішення займатися спортом вдома, необхідно запрошувати до себе одного або декількох друзів, а ще краще свою другу половинку, так як в цьому варіанті на людину під час занять дивиться ще одна або кілька пар очей, і ухилятися вже якось соромно.

5. Не пропускати тренування! У заняттях спортом важливі сталість і режим. Якщо робити велику перерву, потім важко буде змусити себе починати спочатку. І знову буде дуже складно і нецікаво, тому краще спланувати режим дня. Спочатку нехай це будуть півгодинні тренування двічі на тиждень, потім три рази, а з часом можна збільшити і час і частоту тренувань, але змушувати себе займатися щодня по чотири-п’ять годин теж не слід, спорт, як і все інше, повинен бути в міру.

Залишити коментар

*

Вгору