Жіночий журнал JIJOUR

Напевно, немає такої людини, яка б не любила ароматні, соковиті і солодкі фрукти. Адже вони дарують людям гарний настрій і наповнюють енергією. Але який фрукт є для людини найкориснішим?

Який фрукт найкорисніший

Всім відомо, що вітаміни, мінерали та інші корисні елементи, необхідні для нормального функціонування людського організму, містяться в кожному фрукті. Адже фрукти не тільки сприяють хорошій роботі органів, а й підтримують волосся людини, його нігті і шкіру в чудовому стані. Але все ж таки всі фрукти різні, тому на організм вони впливають теж по-різному. На сьогоднішній день, напевно, жоден учений не зможе дати точної відповіді, який саме фрукт найкорисніший. Наприклад, тайванські вчені впевнені, що це пітахайя, яка на їхню думку, має прямо-таки цілющі якості. А ось їх англійські колеги з ними не згодні. Грунтуючись на результати багатьох досліджень, вони доводять, що найкориснішим з усіх фруктів є яблуко.

Хоча, незважаючи на численні суперечки між вченими, вони все ж змогли прийти до спільного висновку. І на основі різних досліджень і вивчень поживних цінностей всіх фруктів, вчені присвоїли кожному з них свій індекс *ДЦ* - денна цінність продукту. У ньому, крім цінності енергетичної, враховувалася і наявність дев'яти важливих речовин, необхідних організму людини - вітаміни В1, В2, В3, В9, провітаміну А, вітаміну С, кальцію, протеїну і заліза.

Складений вченими список виглядає так:

Найкорисніший фрукт1. Ківі - ДЦ-16;
2. Папайя - ДЦ-14;
3. Диня - ДЦ-13;
4. Полуниця - ДЦ-12;
5. Апельсин - ДЦ-11;
6. Лимон - ДЦ-11;
7. Манго - ДЦ-11;
8. Смородина - ДЦ-10;
9. Мандарин - ДЦ-9;
10. Грейпфрут - ДЦ-7;
11. Ананас - ДЦ-5;
12. Банан - ДЦ-4;
13. Черешня - ДЦ-3;
14. Яблуко - ДЦ-2;
15. Груша - ДЦ-1.

Слід пам'ятати, що в різних фруктах міститься різний набір мінералів, вітамінів та інших речовин. Наприклад, в цитрусових, ківі і полуниці найбільший вміст вітаміну С, в яблуках - заліза, багато вітамінів А і В1 і калію - в бананах, фолієвої кислоти, натрію і фосфору найбільше в дині, а в ананасі - найбільша кількість вітамінів В1, В2 і каротину.

Виходячи з усього вищесказаного, зрозуміло, що не існує чіткої відповіді на питання, яке цікавить багатьох людей - який саме фрукт найкорисніший. Кожній людині варто вибирати для себе такі фрукти, які необхідні найбільше його організму для правильного функціонування. Кожен фрукт, незалежно від його назви, форми і кольору, приносить організму людини тільки користь.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору