Напевно, немає такої людини, яка б не любила ароматні, соковиті і солодкі фрукти. Адже вони дарують людям гарний настрій і наповнюють енергією. Але який фрукт є для людини найкориснішим?

Який фрукт найкорисніший

Всім відомо, що вітаміни, мінерали та інші корисні елементи, необхідні для нормального функціонування людського організму, містяться в кожному фрукті. Адже фрукти не тільки сприяють хорошій роботі органів, а й підтримують волосся людини, його нігті і шкіру в чудовому стані. Але все ж таки всі фрукти різні, тому на організм вони впливають теж по-різному. На сьогоднішній день, напевно, жоден учений не зможе дати точної відповіді, який саме фрукт найкорисніший. Наприклад, тайванські вчені впевнені, що це пітахайя, яка на їхню думку, має прямо-таки цілющі якості. А ось їх англійські колеги з ними не згодні. Грунтуючись на результати багатьох досліджень, вони доводять, що найкориснішим з усіх фруктів є яблуко.

Хоча, незважаючи на численні суперечки між вченими, вони все ж змогли прийти до спільного висновку. І на основі різних досліджень і вивчень поживних цінностей всіх фруктів, вчені присвоїли кожному з них свій індекс *ДЦ* – денна цінність продукту. У ньому, крім цінності енергетичної, враховувалася і наявність дев’яти важливих речовин, необхідних організму людини – вітаміни В1, В2, В3, В9, провітаміну А, вітаміну С, кальцію, протеїну і заліза.

Складений вченими список виглядає так:

Найкорисніший фрукт1. Ківі – ДЦ-16;
2. Папайя – ДЦ-14;
3. Диня – ДЦ-13;
4. Полуниця – ДЦ-12;
5. Апельсин – ДЦ-11;
6. Лимон – ДЦ-11;
7. Манго – ДЦ-11;
8. Смородина – ДЦ-10;
9. Мандарин – ДЦ-9;
10. Грейпфрут – ДЦ-7;
11. Ананас – ДЦ-5;
12. Банан – ДЦ-4;
13. Черешня – ДЦ-3;
14. Яблуко – ДЦ-2;
15. Груша – ДЦ-1.

Слід пам’ятати, що в різних фруктах міститься різний набір мінералів, вітамінів та інших речовин. Наприклад, в цитрусових, ківі і полуниці найбільший вміст вітаміну С, в яблуках – заліза, багато вітамінів А і В1 і калію – в бананах, фолієвої кислоти, натрію і фосфору найбільше в дині, а в ананасі – найбільша кількість вітамінів В1, В2 і каротину.

Виходячи з усього вищесказаного, зрозуміло, що не існує чіткої відповіді на питання, яке цікавить багатьох людей – який саме фрукт найкорисніший. Кожній людині варто вибирати для себе такі фрукти, які необхідні найбільше його організму для правильного функціонування. Кожен фрукт, незалежно від його назви, форми і кольору, приносить організму людини тільки користь.

Залишити коментар

*

Вгору