Іноді складається така ситуація, що начебто на Задиркиздорових руках з'являються неприємні ранки і задирки. І навіть якщо їх акуратно зрізати ножицями шкіра продовжує відходити. Що ж робити в такій ситуації?

Основною причиноювиникнення задирок є сухість кутикули (частина шкіри навколо нігтя). Коли ця область стає сухою, то кутикула частково відходить від нігтя і починає задиратися. Стан задирок може погіршитися, якщо спробувати їх відірвати. Кращим варіантом буде запобігти їх появі. Основний спосіб запобігання задирок - це зберігати шкіру навколо нігтя зволоженою, користуйтеся живильним кремом для рук і не забудьте подбати про нігті, адже правильно зроблений манікюр не повинен викликати жодних подразнень.

Але якщо вони все таки з'явилися, то ось декілька порад для їх усунення від жіночого журналу " JIJOUR":

  • Обробіть задирки перекисом водню або будь-яким іншим антисептиком. Це необхідно для запобігання проникнення в рану бруду і бактерій, а також сухості шкіри. Якщо задирки великі - ця процедура може бути досить болючою, але цілком терпимою. Після цього, якщо є можливість, постарайтеся видалити більшу частину задирки стерильними манікюрними ножицями для уникнення збільшення області поранення.
  • Мийте руки з антибактеріальним милом.Після цього просто промокніть руки паперовим рушником, щоб не травмувати шкіру і нанесіть антисептик. Крім того, антибактеріальні мило є елементом профілактики. Зверніть увагу, що мило не повинно сушити шкіру. Можна користуватися дитячим милом або звичайним, але зі зволожуючим ефектом.
  • Змастіть задирки настоєм лікарських рослин з лікувальними властивостями, наприклад, подорожника, календули і ромашки. Також відмінним природним антисептиком є ​​олія чайного дерева. Змастіть нею задирки, і результат не змусить довго себе чекати.
  • Користуйтеся рукавичками. Якщо ви проводите прибирання в будинку і не користуєтеся спеціальними рукавичками, то ризик поганого впливу побутової хімії на ваші руки зростає.

Задирки: причини виникнення, профілактика, лікування

Також може бути, що причиною виникнення задирок є брак корисних речовин в організмі. Зазвичай при цьому також страждають нігті, і погіршується стан волосся. У такому випадку потрібно переглянути свій раціон. Варто вживати більше овочів і фруктів, нежирної риби, горіхи. Корисні макроелементи, що містяться в даних продуктах допоможуть поліпшити стан шкіри ваших рук.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору