Труси (фр. culotte troussée – засуканими, закочені і взагалі «короткі штани») – досить короткі штани, які надягають безпосередньо на голе тіло. ;D

Види жіночих трусиків

Види жіночих трусиківРозібравшись в історії появи цього жіночого аксесуара, цікаво дізнатися про наявні види. На даний момент є в наявності чимало видів трусиків, і кожна жінка легко може вибрати будь-який, найкраще для неї відповідний вигляд. У більшості жінок можуть бути абсолютно різні види трусиків, що говорить лише про багатофункціональність, зручність білизни і про різнобічний характер його господині.

Жіночі трусикиТрусики виробляють з різних матеріалів: з віскози, еластину, нейлону, бавовни і т.д. Моделі і тканини теж бувають всілякими, кожна дівчина з неймовірною легкістю зможе вибрати щось на свій особистий смак і настрій, можливо це досить смішні трусики сліпи з потішними малюнками, або дуже  сексуальні танга з захопливим і ніжним мереживом. Ваш вибір залежить тільки від бажання, фантазії і настрою. *OK*

Розрізняють трусики: maxi, midi, mini – від закритого вирізу до гранично відкритого. Трусики maxi йдуть з опущеною на стегна лінією талії.

Види трусиків по крою

Трусики сліпи – є однією з найпоширеніших моделей трусиків, виріз у них знаходиться на середині стегна. У трусиків сліп класичного виду присутня резинка, яка розташовується на талії, хоча в останній колекції можна бачити моделі і з резинкою на середині стегна. Зараз ці трусики стають все більш популярними. І це очевидно, оскільки сліп – найбільш зручний тип крою трусиків.

Трусики сліпи

Стринг – такі трусики зовсім не закривають сідниці. Трусики цієї моделі складаються з тонких мотузочок і трикутника. Не кожна дівчина ризикне вибрати цю модель трусиків для кожного дня. В основному ці трусики одягають під облягаючі спідниці або брюки.

Стринг

Шортики стринг – також зараз особливою популярністю користується поєднання стрінгів і шортиків в одній моделі, в які спереду і ззаду вшивається щільна вставка. Даною моделлю можна скорегувати фігуру і зберегти екстравагантність.

Шортики стринг

Танга – у цих трусиків є великий виріз з обох сторін. Гумка повинна знаходитися на лінії талії. Такі трусики відмінно підходять нареченим. У даному випадку вони мають бути білого кольору і зроблені з напівпрозорого матеріалу, на якому розташовані різноманітні вигнуті лінії, завдяки яким виходить ефект tattoo.

Танга

Боксер – різновид трусиків типу максі. Вони являють собою короткі шортики спортивного характеру. Такі трусики спостерігаються в лініях, які розроблені суто для молоді. Трусики боксер, зроблені з мережива і прикрашені вишивкою, як і інші трусики.

Боксер

Шортики – вважаються закритими трусиками. Нижня частина їх виглядає як горизонтальна лінія. Вони тягнуть фігуру, незважаючи на те, що стегна виглядають при цьому більше. Шортики з особливими еластичними вставками ззаду підводять і чудово підтримують сідниці, зменшуючи початкові обсяги.

Шортики

Тонг – мають знижений рівень розміщення резинки. Нещодавно вийшла колекція, де нижня жіноча білизна поєднує в собі багато трусиків Тонг. Вони можуть бути як міді, так максі і міні.

Тонг

Деван-дерьер (devan-derer) – максимально вузькі спереду, такі ж за розміром ззаду.

Деван-дерьер (devan-derer)

Джей-стринг (G-string) – це новий різновид трусиків, що з’явилася в нинішньому сезоні. Трусики підходять під штани, які обтягують фігуру, з низькою талією, можна не побоюватися, що вони будуть виглядати з-під штанів.

Джей-стринг (G-string)

Бікіні – це модель, на яку мінімально витрачають тканини. Тільки ось, вони не поправляють фігуру і зовсім не годяться для зимового сезону.

Бікіні

Пейдженсліп (Pagenslip) – високі труси з прямолінійним вирізом для ніг.

Пейдженсліп (Pagenslip)

Пента (Panty) – стягуючі еластичні трусики.

Пента (Panty)

Порада

ТрусикиБільшість лікарів-гінекологів радять носити білизну з натуральних матеріалів, і як можна менше носити трусики стринг. Надмірне захоплення такою еротичною білизною веде до виникнення роздратування, а також розривів і навіть геморою. Трусики скроєні так, що їх задня деталь може травмувати і натирати ніжну шкіру. Крім цього, сумна статистика підтверджує те, що носіння стрінгів різко підвищує ризик придбання травм статевих органів при падіннях або автомобільних аваріях.

Будь красивою! O:-)

Залишити коментар

*

Вгору