Художник Ян Деві знайшов природне і надійне полотно для малювання своїх шедеврів - лебедині пера. Один твір розміщується на декількох пір'їнках. Робота над кожною окремою частиною може зайняти до тижня.

Живопис на лебединому пір'ї

46-річний художник, який живе в колишньому фермерському будинку в Національному парку Сноудонія, Уельс, пір'я лебедів збирає в біля лежачих околицях і використовує тільки ті, які птахи самі скидають природним шляхом. Художній процес починається з очищення пір'я, випрямлення пінцетом кожної ворсинки.

Живопис на лебединому пір'ї - 1

Ян завжди робить начерк майбутнього малюнка для точного розміщення композиції на такому крихітному полотні. Він застосовує ґрунтовку і працює зі спеціальними акриловими фарбами, які захищають перо. Щоб зобразити найдрібніші деталі, Ян використовує спеціальний 000-розмір кисті.

Живопис на лебединому пір'ї - 2

Неймовірно, але Ян Деві вперше взяв у руки пензель шість років тому. Він почав з традиційного полотна і виявив у себе здібності до живопису.

Живопис на лебединому пір'ї - 3

А після поїздки в Нову Зеландію, де він познайомився зі своєю дружиною Трейсі, Ян зрозумів своє справжнє покликання - живопис на пір'ї лебедя. Тепер він користується повагою в світі мистецтва і його роботи продаються за тисячі доларів.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору