Астрологія – це найдавніше знання, яке є витоком безлічі сучасних наук і існує вже кілька тисячоліть. *OK* Згідно з даними археологічних розкопок, за небесними світилами народи Європи спостерігали ще в кам’яному столітті. Найдавнішим Європейським пам’ятником, який так чи інакше пов’язаний зі спостереженнями за небом, по праву вважається Ірландський Нью-Грейндж.

Зодіакальний гороскоп

Вчені вважають, що це зоряне небо являє собою генетичну пам’ять людства, предки якого відвідали Землю з далеких глибин Космосу. Зоряне полотно завжди буде для нас невичерпним джерелом інформації і постачальником все нових таємниць, а астрологія, найдавніша з наук, дана нам як інструмент отримання цих відомостей і осягнення загадок. Навіть не розуміючи всіх її тонкощів, ми намагаємося знову і знову заглянути за завісу таємниці, щоб дізнатися, що нас очікує в майбутньому.

З моменту народження кожна людина знаходитися під незмінним впливом невідомих небесних сил, які формуються на день і годину його народження. Майбутнє ми зустрічаємо тут і зараз, однак, зодіакальний гороскоп може відкрити нам таємницю майбутніх подій світобудови, певним чином застерегти людину від поганих вчинків і успішно направити на шлях творення і освіти.

Будь-яка людина не проти заглянути у своє майбутнє. Як необхідно вести себе, для того, щоб в житті тобі щастило? Як уникнути ймовірної невдачі? *SCRATCH* Практично на будь-який аспект людського життя, на поведінку людини у певних життєвих ситуаціях та відносинах з іншими людьми в першу чергу впливає таємнича енергія, притаманна кожному знаку Зодіаку. Для конкретного знака властива своя, особлива енергія.

Важливо знати, що кожен знак зодіакального кола певним чином можна співвіднести з тимчасовою характеристикою календарного року. Кожному зодіакальному знаку відповідає конкретна дата народження, яка укладена в строгий часовий інтервал, рівний приблизно календарному місяцю. Знаки змінюються в суворій послідовності: Овен, Телець, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби. Коли Ви визначите свій знак Зодіаку, ви зможете вивчити свій зодіакальний гороскоп і, грунтуючись на його рекомендаціях, побудувати лінію своєї поведінки.

Коло зодіакального гороскопу

Гороскоп буде містити відомості про ті течії в житті, на які Вам потрібно звернути особливу увагу, де Вас чекає удача, а де не заважає проявити особливу обережність. Ті люди, хто слухає поради астрологів, частіше минуть пастки, приготовлені їм долею ;D , і не проходять повз сприятливих можливостей, які дарують зірки.

Коло зодіакального гороскопу

Овен (21 березня – 20 квітня)

Телець (21 квітня – 20 травня)

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Рак (22 червня – 22 липня)

Лев (23 липня – 23 серпня)

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Риби (21 лютого – 20 березня)

Залишити коментар

*

Вгору