Паперові прикраси для новорічної ялинки стають дуже популярними, тому що не поступаються по красі і витонченості фабричним. Їх також використовують для оформлення упаковок, листівок, роблять гірлянди, новорічні вінки. Новорічні прикраси з паперу не дорогі, їх можна зробити своїми руками, тому вони часто використовуються для оформлення дитячих та благодійних свят.

3D зірки для новорічної ялинки

Новорічна 3D зірка виконана в техніці орігамі з красивого дизайнерського паперу різних відтінків і якості, прикрашена штучними квітами та намистинами. Її автори Maddy and Maverick організували невеликий бізнес з продажу своїх виробів. Деякими ідеями вони діляться безкоштовно, передають свої роботи для дитячих свят, в навчальні заклади, церковні школи. Ось деякі з робіт.

3D зірки для новорічної ялинки - фото 2

Ялинка зібрана з зірочок: від великих до більш дрібних.

3D зірки для новорічної ялинки - фото 3

Різдвяний вінок зібраний з об’ємних зірок, які прикріплені на пінопластове коло. Для їх виготовлення використаний кольоровий папір для орігамі.

3D зірки для новорічної ялинки - фото 4

Ялинка виглядає багато і нарядно з паперовими прикрасами, які доповнюють гірлянди золотого кольору. Зірки різних розмірів: внизу великі, потім середні, а вгорі маленькі. Верхівка – це теж велика паперова зірка.

3D зірки для новорічної ялинки - фото 5

Якщо з’єднати зірки між собою, то отримаємо багато цікавих нових рішень, наприклад, декоративні кошики.

3D зірки для новорічної ялинки - фото 6

Ручка корзини зроблена з дрібних зірок.

3D зірки для новорічної ялинки - фото 7

Залишити коментар

*

Вгору