Підготовка до новорічних свят зараз у самому розпалі. Кожного разу ми з радістю дістаємо коробку з ялинковими прикрасами і наш будинок наповнюється неповторною атмосферою казкового свята!

Давайте поповнимо нашу колекцію новорічних ідей і зробимо своїми руками красиву і душевну іграшку – пухнасту новорічну ялинку. Для її виконання вам не знадобиться ні великої кількості часу, ні неймовірних умінь і дорогих матеріалів, а наш детальний майстер-клас допоможе вам в роботі!

Новорічна пухнаста ялинка

Отже, приступаємо до роботи!

Для виготовлення новорічної пухнастої ялинки знадобиться:

  • моток ниток зелених
  • в’язальний гачок відповідного для них розміру
  • швейна голка.

Перший ряд: пров’язуємо ланцюжок з повітряних петель потрібної довжини (це буде ширина підстави майбутньої ялинки). Ми пров’язати 25 петель.

Другий ряд: пров’язуємо стовпчики без накиду в петлі попереднього ряду.

Третій ряд (витягнуті петлі): обкрутити вказівний палець лівої руки робочою ниткою за годинниковою стрілкою …

пухнаста Новорічна ялинка

… і вводимо гачок у стовпчик попереднього ряду. Захоплюємо нитку від клубка з вказівного пальця і ​​пров’язуємо стовпчик без накиду. Знімаємо петлю з вказівного пальця. Повторюємо дії, накидаючи нову петлю.

Важливо: працюючи з витягнутими петлями, ми пров’язуємо виворітні ряди. Починаючи кожен такий ряд, вводите гачок в другій стовпчик попереднього ряду (друге фото у верхньому ряду), а закінчуючи ряд залишайте останній стовпчик непровязанним (перше фото в нижньому ряду) .. Таким чином формується спадання петель по краях, завдяки чому виходить трикутник.

Новорічна пухнаста в'язана ялинка

Вив’язувати два таких пухнастих трикутнички і зшиваємо їх ниткою в тон – отримуємо двосторонню ялинкову іграшку!

Пухнаста ялинкова іграшка

Бажаємо вам успіхів у рукоділлі!

Коментарів

1
Залишити коментар

*

Вгору