​​Час — один з найцінніших активів. Втім люди не завжди правильно ним розпоряджаються. Ось книги, які допоможуть навчитися вміло планувати свій час.

«Одна справа. Як робити менше, а встигати більше» Ґері Келлер, Джей Папасан

Книга, яка довго перебувала в рейтингу найкращих книжок з тайм-менеджменту. Автори пропонують боротися з принципами багатозадачності і навчитися концентруватися на досягненні конкретної мети.

«30 днів, що змінять ваші звички та життя» Марк Реклау

Будь-які справи можна зробити набагато швидше, ніж нам здається, пише Реклау. Його книга — це розповідь про те, як протягом 30 днів змінити своє життя завдяки правильному тайм-менеджменту.

5 книг, які навчать грамотно керувати часом

«Рік продуктивності. Експерименти з часом, увагою та енергією» Кріс Бейлі

В цій книзі автор виокремлює методики, що допоможуть кожному боротися із прокрастинацією, фокусуватися на важливих завданнях, продуктивно працювати і знаходити час для себе.

«Як привести справи до ладу. Мистецтво продуктивності без стресу» Девід Аллен

У своїй книзі Аллен розповідає, як чітко вибудувати алгоритм виконання будь-якого завдання. Автор пропонує розділити цей процес на п’ять етапів: збір інформації, її обробка, організація робочого процесу, аналіз можливих проблем та дія.

«Безжальний тайм-менеджмент. Візьміть своє життя під контроль» Ден Кеннеді

Автор прямолінійний, обходиться без зайвої «води» і дає корисні рекомендації, які можуть реально допомогти людині з напруженим графіком роботи правильно організовувати свій день.

Залишити коментар

*

Вгору