Нехай наступний рік буде кращим за минулий рік. А щоб ви не втрачали мотивацію жити, боротися і розвиватися, зібрали добірку цікавих книг, які підштовхнуть до дій, підкажуть нові рішення і допоможуть вийти на новий щабель у розвитку.

7 книг, які наповнять мотивацією на цілий рік

Книги, які слід прочитити в цьому році

1. «До біса все. Берись і роби» Річард Бренсон.

Кредо автора — брати від життя все. Це означає не боятися робити те, що хочеш. При цьому абсолютно неважливо, чи достатньо у тебе знань, досвіду чи освіти. Якщо є голова на плечах і досить запалу в серці, будь-яка мета буде по плечу.

2. «Без зусиль. Досягайте важливого легше» Ґреґ Маккеон. 

Чи знайомий вам стан, коли хочете робити більше важливого, але бракує енергії? Або докладаєте титанічних зусиль — а результати все одно стоять на місці чи навіть падають? Чи набираєте швидкості, але не наближаєтеся до цілі? Якщо так, то ця книжка буде вам особливо на часі.

3. «Чудовий ранок. Як не проспати життя» Гел Елрод.

Книжка розповідає, як перша година дня визначає ваш успіх, допомагає вам знизити рівень стресу, підвищити продуктивність, поліпшити загальний стан здоров’я та нарешті почати жити так, як ви завжди мріяли.

4. «Підкори свій Еверест» Тетяна Яловчак.

На що ви готові, щоб досягнути своєї мети? Тетяна Яловчак продала квартиру, щоб піднятися на Еверест. Захоплююча історія першої українки-рекордсменки, яка підкорила найвищі точки всіх континентів.

5. «Як вирішують проблеми сильні люди» Раян Голідей.

Одна з ідей цієї книги — те, що найбільше заважає вам, здатне стати тією річчю, що буде спонукати вас рухатися вперед.

6. «Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш» Барбара Шер.

Книга вчить перетворювати мрії на цілі та жити тим життям, яким ви завжди хотіли. Книга нагадує, що ніколи не пізно почати спочатку, і нарешті здійснити свою найбільш заповітну мрію.

7.«Стань сильнішим» Брене Браун.

В кожного з нас в житті були моменти, коли здавалось, ніби життя закінчилось, усе йшло шкереберть і не було сили піднятись з колін. Але безвихідних ситуацій не існує, і на це в своїй книзі наголошує автор.

Залишити коментар

*

Вгору