Саме слово “карма” походить від санскритського слова “кри”, яке означає – діяння. Будь-яка дія або бездіяльність і є карма. Абсолютно всі наші дії, почуття, горе і радість, усмішки і смуток, сміх і плач разом з нашими благословеннями і прокльонами, поганими справами і хворобами, всі удари долі в цілому і є карма. Все, що люди роблять фізично або розумово – є карма, яка залишає слід у нашому біополі, можна сказати записується.

Карма: поняття та основні характеристики

Всі ми існуємо в енергетичному світі. Тому кожна дія особистості, всі її вчинки і думки виробляють резонансно-вібраційні частоти, які вписує в себе біополе даної особи, при цьому воно зберігає просторово-часові координати в теперішньому часі і в минулому. Спостерігається зв’язок між різними вчинками людини в минулому часі і певним наслідком з-за цих самих вчинків у сьогоденні. Прояви наслідків несуть в собі різний хрональний вплив, ніякої стабільності в таких проявах немає. Діагностика карми заснована на особливостях аури особистості, яка є біоенергетичним носієм всієї інформації про людину, про його думки, вчинки і наміри. І як і кожна система, яка призначена для запису інформації, поле людини також має певну ємність, розмір якої індивідуальний для кожної особистості і перевантаження понад норми може призвести до нервового зриву.

Всі кармічні накопичення в сумі утворюють рахунок карми кожної особистості. Цей рахунок зберігається разом з іншими записами всього життєвого шляху людини в Хроніках Акаші (енергоінформаційне поле землі) під певним номером. Здатністю проникнути в Хроніки Акаші наділені дуже небагато психологів і цілителів, всім і кожному це не під силу. Адже для цього необхідна величезна кількість енергії, яка присутня не в кожному.

Карма - основні характеристики Тканина нашої долі в наших руках. Кожна людина творить її в трьох життєвих сферах: почуттєвій, розумовій і фізичній. Якщо знаєш як, то карму можна покращити, змінити, а також трохи відсунути негативні аспекти, які виникають при обробці карми на невизначений час. Хоча є і карма фатальна, яку не змінити ні обробити не можна. Положення, в якому знаходиться людина в кожну хвилину, визначено суворим законом – справедливістю – і ніколи від випадковості не залежить.

Люди існують на Землі як особини, яким необхідно пристосуватися до певних життєвих умов. Потрібно напрацьовувати такий досвід і такі якості своєї душі, які знадобляться особистості для її розвитку поза межами Землі. Саме напрацювання такого знання, досвіду і вміння необхідне кожній людині для його подальшого розвитку та існування.

Залишити коментар

*

Вгору