Що впливає на долю людини Існує багато точок зору на те, що саме впливає на нашу долю. Як правило, люди звинувачують у своїх невдачах певні події або конкретних людей. Можливо таке що все вже заздалегідь зумовлено і ми просто крокуємо по заданій траєкторії? До цього питання можна підійти з декількох сторін. Ми часто можемо чути, що кожен сам будує собі долю, і в якійсь мірі можна погодитися з цим твердженням. Адже безліч подій в нашому житті нам підвладні і піддаються впливу. Наприклад, вибір професії, кількість дітей або країна відпочинку. Вчені прийшли до висновку, що на долю людини в основному впливає 4 фактори:

  1. Місце народження. Від цього фактора залежить віросповідання, дотримання національних традицій, місцева культура, і соціальний статус. Також країна народження має і кліматичний вплив на людину. Звичайно, можна змінити місце проживання і релігію, але культура та звичаї залишають незгладимий відбиток у свідомості людини у будь-якому випадку.
  2. Достаток сім’ї. Від кількості грошей у сімейному бюджеті залежить дуже багато. Наприклад, можливість вчитися в престижній школі, купувати якісні продукти харчування, краще одягатися, займатися в дорогих секціях. Також багатство і бідність сильно впливають на свідомість людини. Вони визначають суспільне становище. Погодьтеся набагато важче реалізуватися, коли у вас немає хорошого фінансового положення. Точно так само багатство надає значну перевагу в соціальному плані.
  3. Релігійність. Моральні засади та релігійні принципи закладаються нам з  Доля людинисамого народження. Вони надійно осідають в підсвідомості і впливають на все подальше життя. Віросповідання закладає певні забобони, які можуть або допомагати, або заважати людині самореалізуватися. Саме релігійні звичаї несуть одну з найважливіших ролей в долі людини. Але з розвитком цивілізації ця тенденція послаблюється.
  4. Політика. Величезний вплив надає держава. Від політичної стабільності залежить стан, як і всієї економіки країни, так і кожної людини зокрема. Адже в надійній державі ти не боїшся несподівано залишитися без засобів існування. Вже давно відомо, що стабільний розвиток країни є найважливішим чинником високої якості життя людини.
Залишити коментар

*

Вгору