Що таке карма?«Така моя карма …» – з яким задоволеним і нарочито сумним обличчям зазвичай вимовляється ця фраза. І правда, що може дати більше задоволення, ніж позбавлення від будь-якої відповідальності? Всі свої нещастя, всі життєві промахи і негаразди можна списати на злий рок, на карму або, в крайньому випадку, на погану спадковість:-D Давайте все-таки розберемося, що ж таке карма насправді? Про це сьогодні й поговоримо в нашому “JIJOUR”.

Слово «карма» в перекладі з санскриту перекладається як причина, слідство. Саме ці поняття і є ключовими в розумінні карми.

Чому б граблі не вчили, а серце вірить в чудеса.

Чи помічали Ви коли-небудь, як деякі ситуації повторюються у Вашому житті із завидною регулярністю? А буває і так, що ситуація ця загострюється з кожним разом все сильніше і стає все більш болючою. У цьому і полягає суть карми – є початковий Ваш вчинок і є його наслідок. Є урок, який Ви повинні пройти. Якщо кожен раз, при виниканні проблеми, Ви йдете від її вирішення в сторону, з часом вона повертається, причепуритися і прикраситься. Розплутати такий кармічний клубочок буває дуже непросто. Оскільки доводиться згадувати безліч схожих ситуацій, крім того, потрібно все-таки знайти і зрозуміти, звідки у цієї проблеми «ростуть ноги» 🙂 Змінивши реакцію на ситуацію, Ви зміните згодом і саму ситуацію.

Суть карми

Ось і виходить, що загальноприйняте розуміння карми сильно відрізняється від її істинного значення. Часто люди з великим задоволенням надають кармі відтінок фаталізму, знімаючи з себе відповідальність за своє життя, в той час, як карма насправді свідчить про те, що все в нашому житті залежить від нас самих. Що ми даємо цьому світу, то і отримуємо, то і притягуємо. Це, мабуть, один із самих основних законів Всесвіту, який працює завжди і в будь-яких обставинах. Він знаходить своє відображення в різних релігіях і формулюваннях, але суть його від цього не змінюється.

Говорячи про карму, варто згадати ще ось про що. Негативні наслідки, що відчуваються Вами у вигляді печалі або негараздів не є покаранням згори. Це лише логічний результат Вашого вчинку у Всесвіті, простий механізм. Також не варто думати, що наслідки ці можуть виникнути тільки через нанесення певної шкоди своєму ближньому. Запевняємо Вас, нашкодити самому собі ще простіше. Закон кармиОсь Вам елементарний приклад. День у день людина пізно лягає спати і щоранку скаржиться на те, як сильно вона не виспалася і як погано вона себе почуває. Скаржитися і мучитися їй доведеться доти, поки вона не змінить самий початок цієї ситуації і не ляже спати вчасно. Ситуація може загостритися – через недосип людина буде перебувати в сонному непрацездатному стані, через що ій може гарненько влетіти від начальника. Так може відбуватися довгий час. І весь цей час людина буде скаржитися на суворого, грубого начальника, не бачачи справжньої причини і не змінюючи її.

Пам’ятайте, що Всесвіт завжди дає нам право вибору. Вибудовуйте свою реальність гармонійно, не забувайте – навіть якщо Ви оступилися, право вибору залишається з Вами щохвилини, значить, Ви можете повернутися на свій шлях у будь-який момент. Будьте творцем свого життя, і нехай закони карми Вам у цьому допоможуть.

Залишити коментар

*

Вгору