Деякі знаки зодіаку люблять гарне життя. Найголовніше для них – це розкіш та комфорт. Жіночий журнал JIJOUR підготував для вас п’ять знаків зодіаку, які практикують принцип «дорого та багато».

5 знаків Зодіаку, які звикли жити багато

Знак Зодіаку – Лев

Царські Леви повністю виправдовують свій величний знак. Вони люблять розкіш і достаток, тому ніколи не відмовлять собі у гарному житті. Іноді Леви не в змозі підтримувати свій високий рівень запитів, тому можуть «пускати пил» в очі оточуючим. Цей знак зодіаку обожнює стильні речі та відомі бренди. Більше того, він, не соромлячись, козиряє ними перед іншими.

Леви марнотратні та буквально викидають гроші на вітер у гонитві за підтримкою крутого іміджу. Щоправда, більшість представників цього знаку вміють добре заробляти, тому виправдовують свої дорогі покупки.

Знак Зодіаку – Діва

Хто б міг подумати, але практичні Діви іноді зриваються і починають відчайдушно витрачати гроші. Все тому, що вони не сильні в управлінні бюджетом. Спочатку Діви працюють не покладаючи рук, а потім зависають на якихось дуже модних речах. Вважаючи, що мають право трохи розслабитися, вони починають витрачатися на очевидні дрібнички.

Спустивши всі гроші в магазинах, Діва приходить до тями і хапається за голову. Проте нічого виправити не можна. І так щомісяця до чергової зарплати.

Знак Зодіаку – Терези

Естети Терези і не приховують, що люблять жити багато і дуже красиво. Головна слабкість цього знака – ідеально обставлений будинок. Терези впевнені, що якість важливіша за кількість, тому беруть тільки дуже дорогі та брендові речі. Вони готові спустити всю зарплату на чудову картину в будинок, але нізащо не куплять нічого на розпродажі або в простіших магазинах.

Терези живуть за принципом «все чи нічого», виправдовуючи нестримне прагнення дорогих речей. До того ж, вони не відмовляють собі в задоволенні відвідувати дорогі заклади, починаючи від відомих салонів краси і закінчуючи вишуканими ресторанами.

Знак Зодіаку – Стрілець

Стрільці «смітять грошима» ліворуч і праворуч, поки вони не закінчаться. Цей знак обожнює гарне та безтурботне життя. Коли «фінанси співають романси», Стрільці починають просити у борг. До речі, цей знак зодіаку вирізняється великою щедрістю і сам ніколи не відмовить ближньому в такому проханні.

Такому марнотратному знаку, як Стрілець, завжди потрібна розумніша і ощадлива друга половинка, оскільки сам він точно не зупиниться. Крім того, цей знак дуже азартний, і в спробах отримати легкі гроші може стати справжнім ігроманом.

Знак Зодіаку – Риби

Риби живуть тут і зараз. Завтрашній день їх мало хвилює. Саме тому Риби готові виконувати всі свої божевільні забаганки і витрачати гроші, поки не спорожніють кишені та гаманці. Цей знак, як і Стрілець, схильний просити в борг у близьких (і не дуже) людей. Ось тільки Риби складні на віддачу, оскільки просто забувають про свої борги.

Риби ніколи не шкодують про витрачені суми і абсолютно марні покупки. “Гуляти так гуляти” – головний життєвий принцип цього знака. Сьогодні Риби мають гроші в кишені, і вони абсолютно щасливі, а завтра настане ще не скоро.

Залишити коментар

*

Вгору