Чоловік Стрілець це приклад сім’янина. Кожне його рішення буде прийнято на користь своїх близьких людей. Він завжди досягає поставлених цілей незалежно від того, що стоїть у нього на шляху.

Хлопець-Стрілець

На роботі Стрільця цінують за неординарний розум, і завзятість. Якщо виникають якісь проблеми, то звертаються саме до нього. Для підлеглих чоловік Стрілець це досвідчений наставник. Його поради точні і завжди допомагають вирішити всі нюанси. Для керівництва Стрілець – безкорисливий «трудяга», готовий на все заради перемоги. Він знає ціну грошам. Вміє їх заробити, накопичити і з розумом витратити. Найголовніше завдання для чоловіка цього знаку не мати потреби ні в чому, забезпечити себе і свою сім’ю. Він ніколи не вкладе гроші в сумнівну справу. Але якщо прорахує всі можливі ризики, а винагорода обіцяє бути щедрою то, швидше за все, Стрілець візьметься за цю справу.

У партнери Стрілець вибирає собі сильну жінку, здатну йти по життю з ним нарівні. Якщо чоловік цього знака фінансово забезпечений то швидше за все дружина Чоловік-Стрілецьповинна бути теж із забезпеченої сім’ї. У ліжку Стрілець пристрасний, але консервативний. Все відбувається досить стандартно і передбачувано із-за чого партнерка може занудьгувати. До дітей Стрілець ставитися специфічно. Він сприймає їх як дорослих повноцінних людей, які зобов’язані беззаперечно слухатися його. Саме тому в родині відбувається багато конфліктів, особливо коли діти входять в період статевого дозрівання. Як правило, Стрілець підходить до питань дітей з раціональної сторони, а це в свою чергу може завдати емоційну травму. Суворе виховання хоч і викликає багато конфліктів з нащадками, але в майбутньому дає відмінні результати. Діти Стрільця виростають сильними особистостями, які проявляють високі здібності у найрізноманітніших сферах. Саме тому діти завжди виявляють подяку Стрільцеві чоловікові.

З віком у чоловіків цього знака встановлюється чітке уявлення про те, що його непосильна праця має бути винагороджена. І дружина, і діти й онуки всі повинні піклуватися про нього. Іноді звичайно це переходить всі допустимі межі, але самі близькі завжди приходять на допомогу. У цьому полягає талант Стрільця – відмінно розбиратися в людях і впливати на них. Тільки завдяки цьому чоловік Стрілець практично ніколи не стикається з зрадою і брехнею. Він вчасно відштовхує від себе всіх ненадійних особистостей.

Залишити коментар

*

Вгору